Zamasu

Wracajmy do życia !

Recommended Posts

Posted (edited)

Maxior, bierz wariacie co trzeba i odnawiamy to wszystko ! :)

Edited by Zamasu
  • Kocham to 5

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Właściciel

Nie ma sensu, budować tego od nowa :)

• Smutny 1

To jest właśnie brak wiary w to co można by było naprawić, ale to już Twoja decyzja. Naprawdę szkoda... :( 

Się porobiło, ts24h jeszcze jest?

Posted (edited)

Z tego co wiem to jest :)

@MaxioR chociaż sb mogłeś zostawić :)

Edited by Zamasu
  • Lubię to 1

Nigdy nie ma się co poddawać!! Jak to mówią, zawsz jest szansa wydmuchać szympasa, a jak pójdzie gładko to i całe stadko.  

• Lubię to 1

@MaxioR wiesz, ze masz grono oddanych ludzi którzy by się piec minut nie zastanawiali czy wrócić 🙂

• Lubię to 1

Właściciel

Czyli łączymy się w 5 osób i wszelkie koszty dzielimy na 5?

16 godzin temu, MaxioR napisał:

Czyli łączymy się w 5 osób i wszelkie koszty dzielimy na 5?

I kiedy pada pytanie o pieniądze to od razu każdy jednak rezygnuje :P.

Niestety ale tego wszystkiego nie ma za darmo :) 

• Lubię to 1
  • Haha 1

Wiesz co Maxior? Chcielismy sprawdzić czy w ogóle miałeś jakiekolwiek chęci. Kwestie finansowe w ogóle nie miały nic wspólnego widząc, ze tych chęci po prostu jest brak. Jeśli chodzi o serwery GOMODA i OnlyDD2 mają się dobrze jak co.

Proszę o zamknięcie tematu. 

Pozdrawiam :)

• Lubię to 2

Ja tu wchodzę a tu nic nie ma.. szkoda że tak nagle i bez słowa.

• Kocham to 1

Zawsze da się wszystko odbudować. Zrobić płatnych adminów, co miesiąc każdy admin dołoży swoją cegiełkę i ciągnąć to dalej. Nie będę ukrywał że csone to była jedna z najlepszych serwerowni w Polsce na której grałem i pewnie nie jeden by się ze mną zgodził. Robisz koszt admina 20-30zl na miesiąc przy 20 adminach trochę kaski się na zbiera nie licząc vipów i skinów kupowanych za sms ( chyba że pieniążki z tego szły gdzie indziej), łza się w oku kręci. 

Ja tutaj chce wracać po urlopie a tu nie ma gdzie wrócić!!! 

• Lubię to 3
  • Kocham to 1

fajne lata tu człowiek spędził jak na  żadnej innej sieci w życiu ;)  szkoda ze to wszystko musiało się kiedyś skonczyc :( Może jeszcze wróci ta siec do swych najlepszych lat :)  

Nie ma co, płatnych adminów zrobić i wracamy, ja na pewno innej serwerowni nie będę reprezentował

#MuremZaCsOne.eu

Dodano 9 minut później
---------------------------------------------------------------------------------
W dniu 16.06.2020 o 21:06, BadBoy[THC] napisał:

Zawsze da się wszystko odbudować. Zrobić płatnych adminów, co miesiąc każdy admin dołoży swoją cegiełkę i ciągnąć to dalej. Nie będę ukrywał że csone to była jedna z najlepszych serwerowni w Polsce na której grałem i pewnie nie jeden by się ze mną zgodził. Robisz koszt admina 20-30zl na miesiąc przy 20 adminach trochę kaski się na zbiera nie licząc vipów i skinów kupowanych za sms ( chyba że pieniążki z tego szły gdzie indziej), łza się w oku kręci. 

Ja tutaj chce wracać po urlopie a tu nie ma gdzie wrócić!!! 

dokładnie

• Kocham to 3

dalej  forum do boju a nie od budować się da wszystko 

Dodano 3 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

mogę dołożyć kasy trochę tylko tak o żeby serwery były i forum z powrotem wystartowało 

Szkoda, akurat miałem ogromną chcicę pograć na JB, więc zaglądam co parę miesięcy z nadzieją że znów funkcjonuje :'D 

jak zawsze jestem zawiedziony ale cóż, czasy cska chyba już się skończyły, słyszę czasem że dużo osób wraca na różne serwery.

Forum kiedyś było bardziej intuicyjne moim zdaniem łatwiej było się  przyzwyczaić i zadomowić. chat box zniknął? albo jestem ślepy, integrował bardziej użytkowników. 

w grupie siła, gdyby faktycznie każdy się zrzucił to kwestia utrzymania nie byłaby wcale taka straszna :'D 

• Kocham to 2

O forum padło, tak dawno nie wchodziłem. Myślę ze nie ma co przywracać. Takie fora jzu troche odchodzią do lamusa, Ja na przykład lubie siedziec i rozmawiac na Discordzie a forum nie potrzebne bo tam tez mozna Sobie popisać i ogłnie wszystko ogarnać ładnie. A jesli jakieś klany czy społeczność do gry na discordzie jakis serwer nie problem znaleźć.

Edited by Gatki

Ja tam kilka dobrych złotych miesięcznie też mogę dołożyć, zrobić adminów płatnych, i jakieś zbiórki po kilka złotych miesięcznie i bez problemu można wracać do życia, stałych użytkowników mamy na pewno około 300 więc jeśli każdy dołoży choćby 3-4 złote ( chyba nie jest to majątek) to na pewno wystarczy, chociaż może znajdą się i tacy którzy poświęca po 30-40 lub więcej. 

Jeśli Csone nie wstanie na nogi to ja nie wracam do cs-a, bo nie mam zamiaru zaczynać na nowej sieci. Moje miejsce było tutaj i tylko tutaj mogę wrócić.  

WRACAJMY!!!! ZWYCIĘŻYMY!!!!