Recommended Posts

Cześć, mam problem z CS:GO mianowicie mapy ładuja mi sie strasznie długo (czesto dostaje bany za nie wejście na mapę ) a czasmi szybko nie wiem od czego to zależy.  CS zainstalowany jest na dysku SSD, robiłem juz reinstall, sprawdzałem spójność plików gry.  Nie wiem czy to ma jakies zanaczenie ale jak długo się ładuje to wchodze na mape po 3-4 sekundach po zakończeniu rozgrzewki i dostaje bana...   Czasami od razu wiem że się nie załaduje,  zauwazyłem że jak mam sie długo ładowac to w pierwszej fazie ładowania (chyba to jest "inicjowanie plików" albo "pobieranie danych gry ")  przez 10-15 sekund nie pojawia się mapa na której będę grał tylko szary ekran ładowania (tak jak sie ładuje na jakiś serwer społeczności ) Proszę o pomoc  :D

Specyfikacja komputera 
CPU : AMD Phenom II X6 1045T 2,70 GHz

RAM : 4 GB

GPU : ATI RADEON HD5670 1GB

DYSK : SSD KINGSTONE 

dodam że LoL dziala normalnie nie laguje a Fortnite leci na 30 fps czyli wystarczająco jak na takie zestawienie 

(JESTEM TU NOWY WIEC JAK WYBRAŁEM ZŁĄ KATEGORIE TO PROSZĘ O PRZENIESIENIE LUB UPOMNIENIE CO ZROBIEM ŹLE :D )

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

cl_forcepreload 1 zmien na 0 jezeli masz na 1
jezeli grasz 1 mape przed gierka wejdz na te mape na botach po zaladowaniu wyjdz i zacznij szukac
wtedy blad nie powinnien wystepowac,
spojnosc plikow sprawdz

• Lubię to 1

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.