Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Desu
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Mario come back
Data zdarzenia: 30.03.2020
Mapa: css_dust i westwood
Screeny / Demko: -
Opis sytuacji: Obraza mnie i koleżanki Misiaa

Jak zawsze co wieczór przychodzę pograć sobie na serwer maxiora pograłem sobie już dwie mapy a od mapy css.dust zaczeło się od tego że Mario zaczął mnie wyzywać od "klatkujące gówno" potem się uwziął na Misiee i tak samo ją wyzwał. Odezwałem się żeby nie wyzywał Misi bo to dziewczyna jest i niech ma trochę szacunku do kobiet  to jeszcze bardziej się nakręcił i wyzywał nas aż do mapy westwood. Powiem  wam że każdego wyzywa gdy nie ma admina bo niektórzy znajomi mi mówią że ich obraża. To co napisałem potwierdzą graczę Matilusito,Witek,Misiaa,Mokry pierog,

hltv-2003302320-de_westwood-1585603200-1585604400.zip hltv-2003302340-css_dust-1585604400-1585605600.zip

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Posted (edited)

Ja powiem tylko tyle coś tam słyszałem ze brakuje wam kultury trochę i to nie tylko Mario, więc pisze i proszę o kulturę która jest mile widziana, uspokoiła się ta nie przyjemna atmosfera lecz potem widziałem że Ty także wyzywałeś Mario, nie że kryje kogoś, ale było tak. Mario też ma dużo na sumieniu, kultura czy też osądzanie osób w tym wypadku co widziałem była to Misiaa. Pisałeś mi na [email protected] że Misiaa ma klatki upomniałem ją i klatki sie poprawiły lecz Mario zanim osądzisz kogoś o klatki to ogranij także swoje bo miałeś i to juz większa ilość graczy mowiła i widziałem jak cie przycina lecz ty to miales w "czterech" literach wolisz płakać dalej że ktoś inny ma klatki. A jeżeli chodzi o kulturę to Domino ty też święty nie jesteś 😉 Tyle z mojej strony napisałem wszystko to co widziałem/słyszałem gdy przyszedłem na serwer. Dodam tyle że Mario zanim sie udzielisz i powiesz że Misiaa która sie udziela przez mikro która jest dziewczyną a ty powiesz że to chłop to w takim bądź razie ty jests baba?

Edited by matilusito
  • Lubię to 1

VIP

Niestety robiłem reinstall steama i zapisane mapki straciłem :/

Możecie sprawdzić demko ? @Llukaszenko @Kraszer <3 

Z góry dzięki ;)

Posted (edited)

Akurat miałem "przyjemność" grać w trakcie tej sytuacji także ten tego.

uioiouiouio

Przykro nam, zostałeś zbanowany.

Bana możesz wyjaśnić w dziale "Odwołaj się od bana!"

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Edited by Llukaszenko

Guest
This topic is now closed to further replies.