Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: OgrodyPoBlantach
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Matilustio czy jakos tak
Data zdarzenia: 22:37:16
Mapa: css_dust2_csone czy jakos tak
Screeny / Demko: https://imgur.com/D1j4DQ9
Opis sytuacji: dol

przed czy mam ochlonac nie rozumiem? Admin zadarl mi sie do ucha mam 0.1 volume glosno CELE gdy staralem sie je robic to napisalem sklej 0 wyzywisk a ten daje mi banika ochlon xDXDXD myslal chyba ze jego kolegi prowokacje mape wczesniej zadzialaja peposad
dostalem bana ochlon mimo ze przez mikro powiedzialem raptem 2 slowa (samo info) napisalem na chacie tylko sklej wiec od czego mam ochlonac nie rozumiem na jakiej podstawie znowu mnie banujesz chyba ze jest cos nowego w regulaminie pepohands

** W celu odbanowania koniecznie wrzuc je na - - - CsOne.eu - - -**
**** [Ban Info] ****
## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka!
## Zbanowany Nick: OgrodyPoBlantach
## Nick Admina: Matilusito
## Zbanowany SteamID: ^>^
## Powod Bana: ochloń
## Data Bana: 30.03.2020 - 22:32:16
## Dlugosc Bana: 5 minuty
## Ban Wygasnie: 30.03.2020 - 22:37:16
## Odwolanie od bana: https://www.csone.eu/forum/647-odwolaj-sie-od-bana/ :CCCCCCCCC
**** [Ban Info] ****
tak na marginesie nie obchodzi mnie czy ktos z was mnie lubi jakies randomy w gierce mam na to wywalone 

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Niby ta prowokacja z mojej strony ale Przepraszam bardzo chłopie ja cię nie prowokowałem tylko po prostu spytałem cię o skargi to nie była jakaś prowokacja z mojej strony

wiem zbytnio mnie ten temat nie dotyczy ale 

co to tego "sklej" to nie powinieneś tak odpisać jak Admin ci mówi żebyś się ruszył bo cele masz 

Ja ci powiem tak, paka leżała B a ty sobie spacerowaleś po A grzecznie ci napisałem na [email protected] cele mapy i ty do mnie sklej więc proszę cię. Mogłem ci dać bana za cele mapy. Proszę cię ban 5 minut ponoć nie podlega skardze więc się nie kompromituj. Pozdrawiam 

• Smutny 1

Posted (edited)

spacerowalem grzecznie? nie badz smieszny mialem 1 osobe od longa (mogla cofnac ale niestety nie jestem jasnowidzem) dalej osobe na ct po tem jeszcze na gali mialem ruszyc ignorujac te 3 osoby? sprawdzalem longa czy snajper nie wychyli zeby go zdjac i ruszyc longiem jezeli bym poszedl longiem nie zabijajac wczesniej snajpera moglby patrzyc na drzwi nie wychodzil postanowilem pojsc przez ct zabilem osobe z gali ale zabila mnie ta z ct za cele mogles dac jak je probowalem robic nic tylko pogratulowac zajalbys sie swoim zyciem a nie ciagle patrzysz co robie i tylko jak tu mnie upierdolic bo to juz nawet smieszne nie jest tu nie chodzi o bana na 5 minut tylko o ciebie nwm mam sie ciebie bac bo jestes adminem nie wyzywalem cie a ty znow sobie wymyslasz powod do bana juz wolalem jak robiliscie sobie schadzki na specta i ogladali moja gre 5 map co do prowokacji no nie wiem pytasz sie mnie 3/4 razy o to samo nie jest to prowokacją X?D
ochlon bo napisalem sklej 1 slowo na cala mape?
a co osobami co ciagle przeklinaja 1 przyklad z brzegu cbble chlop sie drze na mikrofoniku chuj cie w dupe AAAAAAAA zaraz jebnie BOMBA czy cos takiego X D sklej nie jest obraza napisalem ci to na chacie przed banem nawet 

Edited by SpLaTT

To aż takie kłopoty miałeś aż mi cię się szkoda zrobiło, łezka mi się zakręciła w oku, gdybyś był normalny byś napisał że nie zdążył byś nie miałeś jak wyjść bo z każdej strony byli ale nie ty odrazu wolisz odpowiedzieć "sklej" za to że ci powiedziałem cele, tak kolegów nie znajdziesz😉

• Smutny 1

Posted (edited)

jak ktos ci sie zadrze do ucha to jak wyglada twoja 1 reakcja? kazesz sie mu zamknac? czy mowisz prosze pana ale ja nie lubie glosnych dzwiekow moglby pan odrobine ciszej xD?Wielki Administraor MATI by oczywiscie wybral 2 opcje a nie czekaj jestes toxiciem no tak zapomnialem dodalbys jeszcze jakas wiazanke ze ktos jest na odpale ^>^

Edited by SpLaTT
  • Haha 2

No to jest w opcjach takie coś jak audio i tam możesz sobie przyciszyć, a po drugie zawsze mówię jak ktoś ma mikro za głośno to spokojnie żeby wyciszył trochę albo oddalił mikro więc zluzuj trochę 😉

1 minutę temu, matilusito napisał:

No to jest w opcjach takie coś jak audio i tam możesz sobie przyciszyć

na serio? czytales w ogole co napisalem u gory? mialem 0.1 + cicha muzyke w tle muzyka glosniejsza od gry a mimo to slyszalem cie jakbys mi sie do ucha zadarl 0.0

2 minuty temu, matilusito napisał:

po drugie zawsze mówię jak ktoś ma mikro za głośno to spokojnie żeby wyciszył trochę albo oddalił mikro

to sie do tego sam tez zastosuj ^>^
u mnie chilerka i utopia 

No właśnie widzę skarga leci na kazdego kto ci bana da, a po drugie dziwne że to tylko ty słyszałeś tak głośno bo Abdul jakoś normalnie mnie słyszał ty już masz jakiś wyśmienity słuch masz

VIP

Brak konkretnych dowodów, wszystko praktycznie opiera się na teorii :)

• Kocham to 1
  • Haha 1

VIP

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.