Recommended Posts

Posted (edited)
Twój nick podczas Gry: skellige
Screeny / Demko: poniżej
Serwer: DD2
Data zdarzenia: 2020-03-25
Wycinek z consoli: poniżej

Twój nick podczas Gry: skellige

Screeny / Demko: brak w folderze cstrike oraz cstrike_lv (wersja cssetti v43 gdzie CSXGuard blokuje tego typu formaty)
Serwer: Only DD2
Data zdarzenia: 2020-03-25, godz. 18:25
AMXBans: https://bany.csone.eu/ban_list.php?bid=212986

Wycinek z consoli:

## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka!
## Zbanowany Nick: skellige
## Nick Admina: MrRoket
## Zbanowany SteamID: STEAM_2:0:456003240
## Powod Bana: Aktywny Ban
## Data Bana: 25.03.2020 - 18:26:27
## Dlugosc Bana: Na zawsze!
## Ban Wygasnie: Nigdy
## Odwolanie od bana: https://www.csone.eu/forum/647-odwolaj-sie-od-bana/

Począwszy od pierwszego otrzymanego bana, który zapoczątkował całą tę akcję trwał 5 minut, był on za obraźliwe słowo, które było nadmienione wobec jednej z osób na serwerze (było ono w formie żartu z czego sama osoba wiedziała o tym) jednak sam admin już nie. Po odczekaniu 5 minut wszedłem na serwer, poinformowałem, że w mojej sytuacji bany tu niewiele zmienią ze względu na moją wersje csa, który ma wbudowany cfg csxguard co nieco przechodzi ten proces. Po tym wpisie otrzymałem ban z powodem "aktywny ban". Nawet sam nie wiem dlaczego taki ban, skoro poprzedni mi wygasł. Na końcu nadmienię, że niektórzy admini czasem rygorystycznie nadużywają komend amxxa, bany które są tak naprawdę zbędne

Edited by skellige
  • Lubię to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

uioiouiouio

Posted (edited)

Dobrze, w takim razie proszę wejdź w logi i zobacz tak naprawdę jak było, mnie już tu nawet nie chodzi o ub bo czy go dostane czy nie to doprawdy nie będę nad tym ubolewał wiedząc że to tylko gra, kolejny z kolejnych serwerów. Chcę jednak wyjaśnić całą tę sytuację i spojrzeć pod kątem tego jak wielu z Was (adminów) patrzy pryzmatem wypowiedzi a nie czynów... łykacie wszystko co popadnie a później wychodzi kwas

Edited by skellige

VIP

Dostałeś bana na 5 minut od @sv_opor 0

Pytanie do @MrRoket czy w tym wczasie wbił na serwer? Czy też nie?  

Jeśli nie zmienił nicku to nie, nie widziałem go w tym czasie. Ale skąd mam pewność że nie był skoro pisał coś innego że po minucie już był także chyba to o czymś świadczy.

1 minutę temu, MrRoket napisał:

Jeśli nie zmienił nicku to nie, nie widziałem go w tym czasie. Ale skąd mam pewność że nie był skoro pisał coś innego że po minucie już był także chyba to o czymś świadczy.

No i właśnie o tym piszę, wierzycie w to co się wam piszę, takim tokiem myślenia śmiało mógłbyś połowę serwera zbanować. W tym wypadku są to przypuszczenia a nie stwierdzenie 

VIP

@skellige następnym razem się za mocno nie przechwalaj tym CSXGuardem i zarazem zalecam Ci go usunąć bo później mogą być z tego poważniejsze problemy.

UB.

VIP

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.