MeBlak

Propozycja odrzucona Propozycja dla graczy[ o Vipie z losowania]

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam witam i o zdrowie pytam. Przychodzę do was z propozycją dla osób, które wygrywają darmowego vipa a go i tak nie użyją, a może chciałyby oddać komuś innemu. Chodzi mi o to ze codziennie jest losowany darmowy vip i niektórym osobom  [ja] nie chce się wchodzić, żeby go załadować. Mianowicie proponuje @MaxioRo stworzenie w Strefie administracji tematu w którym trafiałyby kody na vipa, przez osoby które go postanowią oddać komuś innemu. Takowe kody byłyby randomowo losowane na serwerze, bądź wg zasady ustalonej przez kogoś [np. osoba która uzbiera najwięcej fragów podczas 1 mapy] Myślę, że taka akcja zachęciłaby graczy do tryhardowania i większego starania się :) .

W tym temacie dostarczane były by kody przez administracje serwerów, po wylosowaniu kodu na serwerze, trzeba by było napisać pod tematem kod, który został wylosowany albo po prostu skreślić kod. Gracz który postanowi oddać, może napisać do jednego z adminów[podeśle poniżej], a admin dostarczy do tematu o którym pisałem powyżej. Zrobiłem już jedno losowanie na cod 201 i ludzie mega propsują to.

link do administracji https://www.csone.eu/staff/

A wy co sądzicie?

Pozdro

MeBlak

Dodano 2 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Ps. admini nie mogą wykorzystać kodu dla siebie. Po wylosowaniu kodu trzeba napisać kto go wygrał w celu potwierdzenia 

Edited by MeBlak
link

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Donator

Skoro nie chcesz vioa to po co bierzesz udział w losowaniu? Rozumiem że chodzi Ci o losowanie na forum, Tak?

Zamysł spoko, tylko czy to wypali... To już bym wolał żeby po prostu ten kod przechodził na następny dzień i było 6 zwycięskich liczb

Dla mnie chyba zbędne, dużo będzie roboty, a myślę, że to nie jest konieczne. 

Donator
2 godziny temu, MeBlak napisał:

@PaCiiaa. / 69.tak, losowanie na forum. Biorę udział bo jak wygrywam to rozdaje na serwerze :)

Nie łatwiej było by zapraszać ludzi z serwera na forum aby brali udział w losowaniu? Większy ruch na forum może by był a ludzie i tak by skorzystali Ci co mają więcej szczęścia.

• Kocham to 1

VIP

Zostawimy to tak jak jest teraz, a Was proszę byście zapraszali graczy na forum. Myśle, że ta opcja będzie najlepsza :)

• Lubię to 1
  • Haha 1

VIP

uioiouiouio

Propozycja została odrzucona.

Zmiany nie zostaną wprowadzone.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.