Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: MeBlak|UsS?!
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: pomidor1998
Data zdarzenia: 24.03.2020
Mapa: rats
Opis sytuacji: Proszę nie zamykać tematu, nie popuszczę tego tak

Będę pisał po każdym jego wyprodukowaniu sie -{moja notatka}

Pokaż demko gdzie ci ublżyłem ze jesteś adminem- Było to zaraz po napisaniu negatywnej opinii w rekrutacji na admina nie myśl sobie że masz władze-Nie myślę, traktuje wszystkich tak samo na serwerze  po twoim zachowaniu widać że czujesz się kimś "wyższym- daj mi przykład takiego zachowania, bo ja sie tak nie czuje :) hehe a kto pisał bigi przyznajesz się do czitowania- Pisałem tak, dlatego że chciałem usłyszeć co on ma do powiedzenia na ten temat, ban i tak by dostał :) dla mnie jest to śmieszne bo pisałeś z drugim adminem  jak demko rozpisać żałosne @Llukaszenkonie pisałem jak i już nie zmyślaj ,, W sensie?"- tak napisałem, nie wiem gdzie ty tam widzisz że sie pytam jak rozpisać ale ok. tyle w temacie sam się pogrążasz mówię ci jeszcze raz przeczytaj se regulamin bo nawet Lucja- jaka Lucja??! Spokojnie, dla twojej wiedzy czytam regulamin codziennie- Taryfikator banów, żebym wiedział na czym stoje i na ile mam banować ;) nie umiesz dać za nie wykonanie celów "panie adminie" - Nie no w tym momencie Becz0000000000nia, @Kukis Chodzi Ci o sytuacje na rats:Była 1:30 on był na dole i powoli na shifcie szedł na bs, w 0:20 cie uwalił, ale był juz na bs, grał po prostu na czas, wiem że to jest za trudne żeby zrozumiec.

GOŚCIU, ON NIE SIEDZIAŁ DO 1:30 NA RESPIE BO JUZ BYŁ NA PODŁODZE, I POWOLI SZEDŁ NA BS, GRAŁ NA CZAS, WIĘC NIE WIDZE POWODU DLA KTÓREGO MIAŁBYM GO ZBANOWAĆ.ile na ciebie było skarg już widać jak umiesz używać admina-no ile było na mnie skarg? To jest pierwsza jak do tego czasu ;) becz000nia typie raczej nadużywać- Daj przykład kiedy nadużywam :)  i tak pewnie administracja zamknie temat jako rozwiązany- Nie dziwie sie, takich farmazonów mało kto by od razu nie zamknął ale naprawdę przypaczcie się komu dajecie range- napisze tylko XDD bo na tego typa przypominam MeBlak to nie jest obraza- nie? Cały czas dojadanie do mnie to nie jest obraza? chciałbym przypomnieć że to chodzi o 5 min ale ten admin nadużywa g- Czego znowu Ci naużywam?

Ps. jak to ładnie pewna osoba ujęła , Wiem,że piecze Cię dupa, że dałem ci negatywke, ale zachowaj swoje produkcje dla siebie

Jaką teze mam Ci jeszcze obalić?  @pomidor1998

Pozdro

MeBlak

• Smutny 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Typie co mi po twojej wypowiedzi miałeś takie zdanie to się wypowiedziałeś napisałem Ci już wcześniej podaj konkretne dowody gdzie ci ublżyłem bo ja tam nie widzę obrazy niech się wypowiedzą inni gdzie tam jest obraza tyle w temacie 

VIP

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.