Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Cr7 ni
Screeny / Demko: Również podałem niżej
Serwer: Coś mod 201
Data zdarzenia: 24.03.2020
Wycinek z consoli: Podałem niżej

Siema dostałem jakiś śmieszny Ban od admina "MeBlak" tylko za co za obraze admina hmm może ktoś mi powie gdzie tu jest obraza MeBlak obraza jest w tedy jeśli "bym Cie nazwał frajerem itd ale nie za to co ty mi wstawiłeś przeczytaj se w Wikipedii co to znaczy obraża panie" adminie" ban był na 5 min ale sam fakt ze ktoś powinien umieć się obsługiwać adminem 

uioiouiouio

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Podaj co wyżej pisałeś ;) Ja juz pisałem, nie toleruje takich zachowań, ile razy mi ubliżałeś,, O patrzcie mądry adminek przyszedł" i nie tylko to :) Gościu nie wiem co ty masz w bani, myślisz że nie wiem, że to ironia? Co ty gadasz gościu, przy mnie ten typ nie cheatował, ile razy wychodził jak zobaczył że jestem na serwerze. Taki koksu jesteś to znajdź mi to kiedy cheatował przy mnie, naprawdę teraz mnie wkuwi.... za przeproszeniem :)  Nawet zapłacę Ci zebyś mi pokazał demko na którym cheatował przy mnie, nie żartuje, jestem w stanie Ci dać mamone żebyś mi pokazał kiedy przy mnie takie akcje odwalał. Poza tym ty chciałeś być adminem i ponoć juz nim byłeś, a nie znasz podstawowego regulaminu taryfikatorów banów... nie wiem czy śmiać się czy płakać

Pozdro

MeBlak

Pokaż demko gdzie ci ublżyłem ze jesteś adminem nie myśl sobie że masz władze a po twoim zachowaniu widać że czujesz się kimś "wyższym"  hehe a kto pisał bigi przyznajesz się do czitowania dla mnie jest to śmieszne bo pisałeś z drugim adminem jak demko rozpisać żałosne tyle w temacie sam się pogrążasz mówię ci jeszcze raz przeczytaj se regulamin bo nawet Lucja nie umiesz dać za nie wykonanie celów "panie adminie" ile na ciebie było skarg już widać jak umiesz używać admina raczej nadużywać i tak pewnie administracja zamknie temat jako rozwiązany ale naprawdę przypaczcie się komu dajecie range bo na tego typa przypominam MeBlak to nie jest obraza chciałbym przypomnieć że to chodzi o 5 min ale ten admin nadużywa go 

VIP

@pomidor1998 następnym napisz skargę i załącz dowody w postaci screenów/demek .

Pozdrawiam.

VIP

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.