Recommended Posts

Donator
Posted (edited)
Imię: Jakub
Nick z serwera: >>> TiGeReK <<<
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:1:225221486
Jak długo grasz na serwerze: Na serwerze gram ok 4 lat
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Internet
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: umieszczam to w polu poniżej

Ponieważ byłem już administratorem na tym o to serwerze oraz odczuwam chęć pomocy naszej administracji , znam się na AMX ,  spędzam codziennie w grze od 2 godz i więcej , nie było zemną problemów podczas gdy pełniłem funkcje admina na tym serwerze , Mikro posiadam ale rzadko korzystam . Chciałbym się też odnieść do zeszłego podania bo zauważyłem że dużym problemem było 250h przegranych na serwerze w ciągu 4 lat miałem przerwe 2 lata - pierwszy rok był spowodowany problemami rodzinnymi gdzie właśnie wtedy zrezygnowałem z admina na serwerze , kolejny to przygotowanie do matury ( bo jak wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze ) .Aktualnie czasu mam sporo i chciałbym go wykorzystać pomagając . 

Edited by TiGeReK
  • Kocham to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Posted (edited)

Pierwsza sprawa, Twoje poprzednie podanie zostało zamknięte 4 dni temu a trzeba odczekać tydzień. Drugie, nie widzę abyś się udzielał na serwerze czy zgłaszał na [email protected] lub przez mikro się odzywał. 250h w 4 lata z dwuletnią przerwa to i tak mało. Ja jestem na NIE

Edited by BadBoy[THC]
  • Lubię to 1

Wbijasz na serwer, ale długo na nim nie siedzisz, będąc na serwerze jesteś niewidoczny (nie piszesz nic, nie mówisz przez mikro), nie pisz, że grasz około 4 lata na serwerze, bo żebyś tyle grał to byś miał 1k godzin jak nie więcej xD a masz zaledwie 250 czyli raczej tyle nie grasz (i tak wiem że miałeś jakieś przerwy, ale to Ty mylisz fakty) . Nie minął tydzień od ostatniego podania a tu następne, chęć mienia admina chyba pod szpan czy coś w tym stylu? Tego nie wiemy. Jako zwykły gracz z serwera jestem na nie. Nadrób godziny, pokazuj, że jesteś na serwerze.

• Lubię to 1

Jestem neutraly co do podobania 

Nie mam argumentów za i przeciw 

Osobiście mało co kojarzę chociaz jestem na sieci od 2 lat 

Wydaje mi się że probojesz na siłę dostać admina a to nie o to w tym chodzi byczku

Trzymam kciuki za rozwój osobisty i może sukcesu w przyszłości!! 

• Lubię to 1

Donator

Zasady nie obowiązują?

Jeżeli Twoje podanie zostanie odrzucone, następne możesz napisać po tygodniu od daty zamknięcia.

• Łał 1

Donator

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.