Recommended Posts

Witam! Ludzie zaczynają narzekać że wszyscy mają powyżej 100 lvl'a.

-W dniu dzisiejszym ( 23.03 )serwer bardzo się zacina i są ogromne lagi, wracając do tematu:

+zmniejszenie czasu darmowych premium klas. 3 godziny to zdecydowanie za dużo. Myślę że 1.5-2 godziny to wystarczający czas na poznanie się z wszystkimi klasami premium i popsucie życia osobą w top15. Mam na myśli to, se wiele osób teraz doszło i gra na serwerze, dostali darmowe premki i z tymi 7 godzinami są już w top 2. Dla mnie to takie średnie. 

+ Myślę że można by było przywrócić do życia stare klasy, wg mnie to świetny pomysł

+ Zmniejszylbym cenę zakupu klanu z 2500m na 2000m.

+ Dodałbym klasę Rusher, która posiadałby wolną pompę

Statystyki dowolne

Moc specjalna: przyspieszenie na 5 sekund 

(Np. z 20 speeda w statystykach odpalasz moc i masz 50speed na 5 sekund) a szybkość jej użycia co 45 sekund 

Pozdrawiam

MeBlak

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Te uważam, że powinien już być reset. Dochodzi dużo nowych graczy a jak nie mają za bardzo szansy to wychodzą.

Sam mam już ponad 120 lvl, zaraz ktoś napisze , to graj inna klasą od zera. ok zmienię klasę ale jak jest kilku innych a oni nie grają na wysokim lvl to nie ma sensu, wniosek:

+ zrobić reset i spowolnić  expa.