Terku1g

ODBANOWANY Ban za "Siedzenie na TS ?? "

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: HeatoN
Screeny / Demko: Nie mam nic
Serwer: CS :GO MOD
Data zdarzenia: 22.03.2020 14.23
Wycinek z consoli: ## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka! ## Zbanowany Nick: HeatoN ## Nick Admina: Witek$ ## Zbanowany SteamID: STEAM_0:1:127857301 ## Powod Bana: info ts sprawe prosze wyjasnic na forum ## Data Bana: 22.03.2020 - 14:25:08 ## Dlugosc Bana: Na zawsze! ## Ba

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

@liebher czekam na dowody

Witam,tak poszły dwa permy,dopowiem ze informowałem 3 razy ze info z ts"a jest karane, niżej   dowody,niech [email protected] albo Zamasu podejmie decyzje.

uioiouiouio

VIP

Kolega @Terku1g jak się odniesie do tego screena ? 

Demko chętnie obejrzę :)

A wiec tak, ziomeczek chciał iść ze mną na ts bo ma 12 albo 13 lat i nie chciał dostać bana za mikro, ale na żadnym ts'ie nie siedzielismy ludzie XDDD

Ja też byłem świadkiem tej sytuacji, nawet pytał tego całego saeqn jaki ma nick na ts-ie ... Dla mnie bany powinny zostać dla obu graczy i tyle w temacie .. 

Teraz, BadBoy[THC] napisał:

Ja też byłem świadkiem tej sytuacji, nawet pytał tego całego saeqn jaki ma nick na ts-ie ... Dla mnie bany powinny zostać dla obu graczy i tyle w temacie .. 

Masz racje , ale jemu nie działał ts i nie poszliśmy nigdzie XD

Dodano 1 minuta później
---------------------------------------------------------------------------------

Mogę wam dać moje ID na ts i sobie sprawdzicie ile czasu siedziałem ogólnie na ts :)

VIP

UB dla obu.

Nie mam konkretnie podstaw do pozostawienia bana.

A adminów proszę, żeby naszych nicponiów pilnowali bo kolejnym razem tak łatwo nie będzie :) 

Taki kredycik zaufania w Waszą stronę @Terku1g @BlackQ12

Pozdrawiam i spokojnej niedzieli :D

• Lubię to 1

VIP

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.