Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: [email protected]
Screeny / Demko: Są w poprzednim temacie
Serwer: only dd2
Data zdarzenia: dzisiaj
Wycinek z consoli: nie mam

Link do tematu:

Jak zaczęło mi robić ssy to zminimalizowałem CSa b spadły mi fps-y. Myślałem że to antywirus czy coś. Człowieku nie rób cyrku - jestem niewinny dopóki nie udowodnisz mi winy, a tymi ss-ami nikt mi nic nie udowodnił, więc powinien polecieć unban z miejsca. Po drugie jak ty nie dasz UB, to nie zamykaj tematu może zrobi to ktoś inny. Po trzecie mam steama od 2009 i 5h, nie ryzykowałbym bana przez odpalanie na jakimś FFA. Po czwarte gram tu często i nigdy skarg nie było. Wnoszę o ponowne rozpatrzenie.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

Człowieku, na jakiej podstawie miałem Ci dać „UB z miejsca” ?!

Jak udowodnisz mi to że zminimalizowales csa akurat w czasie robienia screenów???

Demko wrzuć z cstrike.

Daj jeszcze raz te ssy tutaj + demko (CsOneEu_DD2_de_dust2)

45 minut temu, Zamasu napisał:

Człowieku, na jakiej podstawie miałem Ci dać „UB z miejsca” ?!

Jak udowodnisz mi to że zminimalizowales csa akurat w czasie robienia screenów???

Demko wrzuć z cstrike.

Nic ci nie muszę udowadniac, to ty masz mi udowodnić że czituje. Nie udowodniłeś to dajesz UB, proste jak jebanie, nie wiem czego nie rozumiesz. W sądzie też dają czape z góry bez udowodnienia winy?

Cytat

Daj jeszcze raz te ssy tutaj + demko (CsOneEu_DD2_de_dust2)

Nie mam tego demka, zostaje HLTV. Ale to nic straconego bo bana dostałem w pistoletówce, więc na demku byłoby moze z 30 sekund mojej gry.

Zdjęcia w załączniku.

cstrike.zip

VIP
1 minutę temu, TylerDurden napisał:

Nic ci nie muszę udowadniac, to ty masz mi udowodnić że czituje. Nie udowodniłeś to dajesz UB, proste jak jebanie, nie wiem czego nie rozumiesz. W sądzie też dają czape z góry bez udowodnienia winy?

To Ty jesteś tu po to żeby udowodnić nam swoją niewinność , a na podstawie dwóch screenów mam Ci dać UB ? 

W dodatku nie masz swojego demka ?

To każdemu daj bana z góry za nic i każ wszystkim udowadniać że są niewinni. Boże, co ludzie mają problemy z logicznym myśleniem.

Nie, nie mam tego dema, sprawdź sobie HLTV, tam będziesz miał wszystkie moje mapy, a nie jedną pistoletówkę.

VIP

Admin ma prawo Cię zbanować w każdej chwili bez względu na to czy to "pistoletówka" czy zwyczajnie normalna runda. Dołożyliśmy wszelkich starań by sprawdzić czy się myli.

Twoje podejście do tej sytuacji było za mocno przeolbrzymione, to nie wygląda tak, że my musimy szukać dowodów na to żeby potwierdzić hipotezę admina. Ty się odwołujesz na podstawie dowodów, które musisz nam przedstawić. My jesteśmy od tego żeby to sprawdzić i przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. Nie miałeś pełnych screenów, które zostały Tobie zrobione bo "mogłeś mieć zminimalizować kompa", nie miałeś swojego demka... Musieliśmy to dogłębnie sprawdzić. 

Dostajesz UB, lecz miejmy nadzieję, że w przypadku ewentualnie kolejnej apelacji... Dowody zostaną w pełni załączone.

1 godzinę temu, TylerDurden napisał:

Nic ci nie muszę udowadniac, to ty masz mi udowodnić że czituje

My możemy to zweryfikować, nic nie musimy udowadniać.

1 godzinę temu, TylerDurden napisał:

W sądzie też dają czape z góry bez udowodnienia winy?

Zależy w jakim sądzie.

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Miłego fragowania. 

Pozdrawiam :)

VIP

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.