Recommended Posts

Posted (edited)

problem jak w tytule, o ile mnie rozum nie myli na serwerze nie ma hasła na nick(cod 201), grałem kilka razy i nagle pojawia się taki komunikat w konsoli przy próbie wejscia na server

Edited by Juan Deag

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Wchodząc na serwer od razu pojawia Ci się hasło które trzeba wpisać( w przypadku wejścia na serwer pierwszy raz masz weryfikację w której musisz podać hasło) . Ciężko mi pomóc skoro hasła nie wpisywales 

MeBlak

VIP

Masz jakąś usługę na tym serwerze ? :)

VIP

Rozumiem, w takim razie skontaktuj się z [email protected] serwera @MaxioR w celu zresertowania hasła. Wygląda na to, że pierwszy raz założyłeś konto i zapomniałeś hasła :)

ewentualnie możesz w konsoli spróbować wpisać komendę setinfo _pw i hasło które podczas pierwszego logowania podałeś ale nie jestem pewnien że to pomoże :)

Pozdrawiam.

Właściciel

Zobacz czy problem nadal występuje.

Posted (edited)

@Juan Deagjeżeli nie jesteś pewny czy masz założone hasło na twoim nicku to w miarę możliwości spróbuj zalogować się na innym komputerze,laptopie na twoim nicku. Możesz spróbować zgadnąć hasło, wpisz w konsoli setinfo _pw "twoje hasło" . Jak nie działa to napisz do @MaxioR

Edited by MeBlak

VIP

uioiouiouio

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.