THC

DODANY THC na prezydenta (*_-)

Recommended Posts

Imię: Kuba
Nick z serwera: THC
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:1:5751890
Jak długo grasz na serwerze: Od bardzo dawna :)
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Stare dzieje
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Bo jestem fajny :P

Dodam tylko, że u mnie życie się trochę pozmieniało(na lepsze) i nie ma mowy o tym żebym zniknął bez słowa na dłuższy okres :)

Peace

• Lubię to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

Jak mam być szczery to tego podania oczekiwałem gdzieś od około dobrego roku ... Nie doszło pewnie z sytuacji które są na pierwszym miejscu i bardzo dobrze je rozumiem.

Jednakże widocznie Kuba jest gotów by pomóc nam w utrzymaniu serwera w miłej atmosferze bo tym się cechuje. Komunikatywny z innymi plejerami, cziterzy zgłaszani na [email protected] oraz na forum (chatbox).

Mikro, steam oraz wymagane godzinki także spełnione. Po prostu para rąk do pomocy.

Tak dla tego WETERANA :)

Pozdrawiam.

• Kocham to 1

VIP

Cudowna kandydatura, niebanalna osobowość, kunszt recytatorski, nieskazitelne maniery, ogłada oraz elokwencja kandydata na najwyższym poziomie. Nawet gdybym chciał to nie mam do czego się przyczepić. Gdybym mógł, zmieniłby orientacja aby go poślubić <3. zdecydowanie na TAK

• Haha 3

Bakuś na admina? No jacha. 

• Kocham to 1

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Kocham to 1

Guest
This topic is now closed to further replies.