Recommended Posts

Cześć, z racji tego że na dd2 gra mało ludzi, w porównaniu do innych dd2, proponuję trochę urozmaicić grę, być może zwiększy to trochę liczbę graczy.

A mianowicie mam na myśli   dodanie skinów do broni, wiem że jest to banalne ale jednak to ludzi przyciąga .

Napisz co o tym sądzisz. 

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

O nie nie. 

Klasyk to klasyk :)

Później zacznie się dodawanie podwójnych skoków, leczenie i inne duperele.

Poza tym skiny są na Gomodzie.

Pozdrówki.

Ja bym proponował 2 życia kto ma Vipa . Po zginięciu odradzasz się na nowo .

• Haha 1

Jak dla mnie propozycja wukaTe jest przesadzona trochę. A w odniesieniu do Zamasu kto chciałby klasyka wpisałby po prostu komende /modele i wyłączył skiny. 

To raczej nie skiny przyciągają ludzi, no bo co to za różnica czy patrzę sobie na zwykła M4, a inną? Przynajmniej JA nie widzę żadnej różnicy, zwykły bajer graficzny :)

• Lubię to 1

16 godzin temu, wukaTe napisał:

Ja bym proponował 2 życia kto ma Vipa . Po zginięciu odradzasz się na nowo .

haha

Ja ogolnie jestem zwolennikiem standardowego cs'a i odd2, ale jesli to w jakis cudowny sposob sprawiloby ze na serwerze zwiekszylaby sie liczba graczy, to czemu by nie sprobowac na jakis czas, oczywiscie jesli nie wyplyneloby to zle na serwer(lagi, spadki fps, etc).

• Lubię to 1

Hmm nie gram na DD2 ale moim zdaniem klasyk powinien zostać klasykiem.

Pozdrawiam Kraszer ❤️

VIP

Był już poruszany ten temat kiedyś, moim zdaniem jest to niepotrzebne. Jak pisali moi przedmówcy klasyk to klasyk. Co do modeli to jak już pisałem wcześniej każdy gracz może sobie indywidualnie wgrać ulubione. Załóżmy że modele zostaną wgrane to zacznie się gadka, że są brzydkie, trzeba było wgrać inne itp.

Chciałem tylko zacząć coś robić aby ten only DD2 nie świeciał pustkami w godzina porannych do 14,15  i wieczornych, ale lepiej nic nie zmieniać i zostawić tak jak jest, najlepsze wyjście. 

7 godzin temu, MrRoket napisał:

Chciałem tylko zacząć coś robić aby ten only DD2 nie świeciał pustkami w godzina porannych do 14,15  i wieczornych, ale lepiej nic nie zmieniać i zostawić tak jak jest, najlepsze wyjście. 

Ale takim pomysłem nie przyciągniesz dużo ludzi.bo jak chce ktoś pograć na skinach to idzie na go mode i tyle.