Kraszer <3

DODANY Kraszer na UB?

Recommended Posts

Imię: Tobiasz
SteamID: STEAM_0:0:2890398
Jak długo grasz w cs'a: Baaaaaardzo długo nawet nie pamiętam już od kiedy
Jak długo grasz na CsOne.Eu: Tak samo baardzo długo ale z chwilową przerwą
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego akurat ja hmmm<br /> -Byłem już w Ub team na tej serwerowni<br /> -Byłem opiekunem go mode<br /> -mam dużo doświadczenie<br /> I myślę,że przyda się jeszcze jedna osoba do pomocy

Siemanko,nie będę się rozpisywał bo każdy mnie pewnie zna.A dla tych którzy mnie nie znają,to mam na imię Tobiasz,mam 23 lata,mieszkam w Rybniku i tyle :D Wróciłem na serwerownie i chciałbym troszkę pomóc administracji jak i reszcie użytkowników tej sieci.Mam nadzieję,że dostanie 2 "szansy" nie będzie problemem gdyż myślę,że poprzednim razem spisałem się dobrze.

Pozdrawiam Kraszer <3

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

Witam, gracz znany choćby ze starej gwardii naszej sieci..

Były UBT-ek, który radził sobie naprawdę dobrze ze swoimi obowiązkami. Kojarzę go również jako admina TS-a.

Małym minusem jest fakt, że słabo u Ciebie z forum ostatnio bo większość nowych użytkowników Cię nie zna.

Mimo wszystko jestem na TAK bo wiem że jesteś w stanie to nadrobić a poza tym para rąk do pomocy zawsze mile widziana :)

Powodzenia i pozdrówki.

• Lubię to 1

Jestem na tak, na sieci jest nie od dziś więc przeszkód nie widzę, doświadczenie jest nic tylko brać :D

• Lubię to 1

hmm

nawet widać ze kiedyś grał w te karabiny 

Spoko dla mnie jak się zna i ogarnia, to niech działa 

Z poważaniem PanKracy

• Lubię to 1

Jestem na tak: 

- doświadczenie

- długi staż 

• Lubię to 1

Przyda się mimo wszystko ktoś 3 żeby jeszcze bardziej to usprawnić i mieć 1 osobę więcej do konsultowania się w razie wątpliwości. 

Także na tak. 

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.