Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: leci_gruby_ijo_ijo
Serwer: dd2
Data zdarzenia: 08.02.2k20 - 14.25
Wycinek z consoli: ** W celu odbanowania koniecznie wrzuc je na - - - CsOne.eu - - -** ******************************************************** **** [Ban Info] **** ## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka! ## Zbanowany Nick: leci_gruby_ijo_ijo ## Nick Admina: Oralny Dzikus x

Witam chce się odwołać od kolejnego perma :D

Przestańcie mnie banować pls XDD

Miało być demko to jest :)

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

@ipoco Chciałeś to rozpisuj. Jestem ciekaw czy tym razem admin zrobi rozpiskę.. 

Po dupie dostawali to banik hah. Również czekam na rozpiske. Powodzenia :)

2 godziny temu, KOCUR. napisał:

Po dupie dostawali to banik hah. Również czekam na rozpiske. Powodzenia :)

Nie chce mi sie wchodzic z toba w potyczki slowne. 2 mapy zamykales dol tabeli, w 3 ci nie szlo nagle 9 min do konca 23,0 ;) Nie chce mi sie wierzyc w twojego skila ;) Sprawdze demeczko,dlugo gram w ta gierke i kilka dziwnych akcji miales;) Mysle ze te demko jest z twojej osoby a nie jak wiekszosc osob wstawia hltv;)

VIP
7 minut temu, ipoco napisał:

Nie chce mi sie wchodzic z toba w potyczki slowne. 2 mapy zamykales dol tabeli, w 3 ci nie szlo nagle 9 min do konca 23,0 ;) Nie chce mi sie wierzyc w twojego skila ;) Sprawdze demeczko,dlugo gram w ta gierke i kilka dziwnych akcji miales;) Mysle ze te demko jest z twojej osoby a nie jak wiekszosc osob wstawia hltv;)

Zostało 20h na rozpiskę byku :) 

18 minut temu, Zamasu napisał:

Zostało 20h na rozpiskę byku :) 

Sprawdzales czy demko dziala ? bo mi wyskakuje brak polaczenia. Jak ci dziala mozesz mi udostepnic go jakos?

Nie bylo tematu, na innej przeglądarce dziala.

Edited by ipoco

3:27 - Kontrolujesz środek z awp, ciemnia ani od kwadratu pusto, TT wchodzi b strzałów pełno nic nie słychać żeby tupało dolny a ty się ustawiasz pod model wychodzący z trupa dolnego ;)
3;50 - na fleshu ? Możliwy fart.
7;41 - aż mi się nie chce wierzyc. Wcelowany w długa. Info od boga na ts ? Później wcelowanie w gale ;> Kolejne info ?
Reszta fragow zdobyta czysto, wiekszosc farta niz skila.

Edited by ipoco

@Zamasu looknij. @ipoco tylko tyle? Bez oglądania dema wiem że to za mało do zbanowania zwłaszcza że przy 1 nie jesteś pewien. 3 pewne czasowki + potwierdzenie przez ubt = ban.  Gdybym mógł je obejrzeć to już pewnie byłoby ub. A tak zajmie sie tym ktoś inny  a ty znajdź lepiej cos jeszcze.

Nie grywam czesto w cs bo ping mam duze ;) Gralem dzis znim 3 mapy nic nie pokazal oprocz placzu. Dzis go widzalem pod tym nickem 1 raz.  9 min do konca 3 mapy, cos mu sie udalo. Nie jestem adminem spedzajacym czas na sepec, bo wiekszosc graczy mnie zna. Stwierdzilem ze chce sobie zobaczyc kilka akcji ktore mi wpadly w oko zanalazo sie kilka, w koteych mialem watpliwoasci. Zostaly rozwiazane, 2 takie co sa typowo ustawione pod model, ta 1 z fleshem czy fart, zabil na fleshu. Wasze zdanie. Jak dostanie ub to sie bede czesciej przygladal.

Raz siada raz nie to oczywiste. Czaje miałeś wątpliwości, bo pewnie też bym mial na twoim miejscu no ale nie czituje i info na ts/steam ani nic nie mam. Jak już wspomniałeś zwykły fart bądź doświadczenie mimo, że mam 16 lat już trochę czasu pykam w 1.6 albo GO.

VIP

Za mało czasówek które w 95% są czyste. 

Demko przejrzane. 

UB.

VIP

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.