Sign in to follow this  
ScR3aM

GO MOD Podanie #2

Recommended Posts

Imię: Maciej
Nick z serwera: ScR3aM
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:0:464803454
Jak długo grasz na serwerze: od 16 grudnia :)
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Z internetu,lecz też dużo ludzi was poleca :)
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Jestem osobą,która mądrze i sprawiedliwie ocenia wyczyny graczy.Ostatnio była związana ze mną przykra sytuacja ,lecz dało to trochę do myślenia i odpocząłem od serwera :). Jestem na serwerze osobą rozpoznawalną,spędzam na nim dużo czasu lecz teraz będzie go trochę mniej ponieważ zaczeła się szkoła (ok 1-3h dziennie). Już pewna osoba wypowiedziała się na temat że jest dużo administratorów,lecz w godzinach porannych (9-12) lub wieczornych (21-24) spotykam mało adminów ale są.Ostatnio było na serwerze 10 osób i żadnego admina więc Opinia osoby że admina powinny rozdawac sie za darmo to głupstwo :). DZIĘKUJE ZA PRZECZYTANIE I PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MEGO PODANIA :)<br /> <br /> ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA <3

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Jak dla mnie w ciągu dalszym na NIE.

Wiek - 

Skoro była przykra sytuacja to, coś jednak nie jest w porządku co do twojej osoby, jeżeli już na początku tworzą się przykre sytuacje...

Mówisz, że będziesz miał mniej. Jak wiadomo to największa ilość graczy skupia się po godzinie 13/14 gdzie kończą pracę/szkołę i wtedy dopiero toczy się życie na serwerze. Na pewno wtedy są administratorzy i to zapewne nie tylko jeden. 

Po 21 raczej wszystkie dzieci co czitują to śpią więc spokojnie 

Wracając do podania tydzień temu składałeś i zostało odrzucone.

Czemu Ci to tak zależy na tym Adminie? , bo jest darmowy? hmm chęć zemsty lub dogryzanie komuś bądź chęć wywyższania się :P

A pragnę przypomnieć, że nie tak dawno miałeś ogromny problem i nadal za pewne masz z kulturą osobistą oraz powstrzymaniem się od pewnych zdań... 

Widzisz kolego nie nadajesz się na Administratora z całą pewnością jeszcze raz na NIE.

Edited by Gunner99
Poprawa niedopatrzenie tekstu

Gunner nie udzielaj się jak nie grasz na naszym serwerze. Nie znasz człowieka więc się nie wypowiadaj ? odnosząc się do podania osobiście uważam że kolega się mega poprawił i należy dać mu szansę. Co prawda nie jest weteranem ale widać że się stara i ja to widzę bo jestem na serwie codziennie:p Jestem na Tak. Wszyscy Admini mu pomogą ogarnąć AMX i regulamin od tego jest [email protected] daj mu szansę, osobiście mu pomoge i mogę za niego poręczyć. Wszystko w twoich rekach a raczej w myszcze??

Edited by DamianZRW
  • Lubię to 2

Donator

Zapraszam adminów serwera do wypowiedzi. Byle miały argumenty..

• Lubię to 1

Może i nie jestem adminem. Ale być może będziemy współpracować więc jest lepiej, po tej przerwie aktywność taka se ale i tak jest lepiej jak wcześniej więc jestem na tak

• Lubię to 1