Sign in to follow this  
Gunner99

Łamanie Żelaznych Zasad Regulaminu

Recommended Posts

Witam. 

Od kilku dni patrzę i nie wierzę w to co widzę.

Regulamin jest na tym forum notorycznie łamany. 

Już wyjaśniam... a mianowicie chodzi o składanie podań

1 podpunkt zasad na Administratora Serwera mówi o skończonych 18 latach potrzebnych do złożenia podania a składają 16 latkowie 

i proszę mi tu nie wmawiać , że oni są nieraz bardziej dorośli niż 18 latkowie bo to bzdura i kłamanie prosto w oczy.

4 podpunkt mówi o 10 postach na forum, no a gracze składają jak mają od 2 do 5 postów i każdy jest na tak, halo a gdzie zasady a gdzie regulamin?? przecież napisane jest 10 postów, żeby złożyć podanie...

No i przykład jeszcze ostatni :) 

Gracze podają swoje stare GT, że to niby ich stare konto ile tam mają przegrane ale jakimś cudem mają drugie konto gdzie jest tego czasu mniej,

a taka jedna Pani mi dodała uwagę, żebym nie mylił graczy, uwaga tutaj cytuje ,,Skąd informacje że starsze konta nie są uwzględniane? Nie wprowadzaj graczy w błąd. Do tego reputacja na forum nie jest brana pod uwagę lecz aktywność."

No ludzie czy to poważne forum? czy tutaj są przestrzegane zasady? 

Skoro ktoś tak ustalił i tak napisał to tego się trzymajmy a nie robimy głupiego z tego co to napisał i piszemy podanie 16 lat 2 posty i każdy na tak...

Pomyślcie po co ktoś tak się trudził i pisał te zasady po to, aby to było przestrzegane i był porządek na forum a nie dzieciaki z adminem rozwalały sieć, przez bany za to, że osoba dorosła powiedziała do kogoś z nich, że mikro od 16 po mutacji czy coś w tym stylu to ten się obrazi i go wywali.

Chcecie mieć graczy? Chcecie żeby sieć się utrzymała na poziomie i przyciągała coraz więcej ludzi? 

To zacznijcie od porządków i pilnować zasad

Pozdrawiam Gunner

• Lubię to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Właściciel

A co jeżeli zasady pisałem w czasach gdy podań było multum i musiałem robić duży przesiew? 

• Lubię to 1

12 minut temu, MaxioR napisał:

A co jeżeli zasady pisałem w czasach gdy podań było multum i musiałem robić duży przesiew? 

To w takim razie mam rozumieć, że wszystkie zasady na tym forum i serwerach są przestarzałe i nie aktualne ?

Oraz, że administracja nie jest na tyle poważna, skoro dostałem takie uzasadnienie/zapytanie :)

Poważna sieć powinna mieć aktualne zasady, oraz je aktualizować w przypadku zmian.

Takim własnie zdaniem co otrzymałem podważasz swoją sieć i ludzi którzy tutaj działają.

Pamiętaj zasady są na każdym forum i muszą być aktualne.

Nie mam nic więcej do powiedzenia, przemyśl moje uzasadnienie i tamto wyżej

• Kocham to 1