Sign in to follow this  
RAIVEN

brak sms z kodem do vipa

Recommended Posts

Nick z serwera: RAIVEN
SteamID: STEAM_2:0:1150226808
IP Serwera: 193.33.176.87:27022
Usługa: sms na 30 dni vip
Data zdarzenia: 13.01.20
Opisz swój problem: wyslalem sms z numeru 530...427 o tresci SKLEP nie przyszedl sms zwrotny z kodem

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Właściciel

Witaj, jest to błąd nie zależny od Nas, zalecamy kontakt z działem reklamacji operatora SMS

2. Wysłałem SMS na zły numer / wpisałem nieprawidłową treść SMS'a / nieprawidłowy kod zwrotny / brak kodu zwrotnego

Należy podążać następującymi krokami:

1. Czy numer na który został wysłany SMS jest prawidłowy?
    • Tak - przejdź do następnego punktu
    • Nie - wszystko zależy do kogo trafiła ta wiadomość. Jeśli została wysłana na zupełnie inny numer, czyli do zupełnie innego operatora płatności - raczej nie ma innej możliwości odzyskania pieniędzy, niż własnoręczne znalezienie odbiorcy płatności po numerze na który został wysłany SMS. Jedyna szansa to znalezienie kontaktu do operatora oraz prośba o zwrot pieniędzy z powodu pomyłki.
  2. Czy treść wysłanego SMS'a była prawidłowa?
    • Nie - jeśli wiadomość została wysłana na dobry numer - trafiła do naszego operatora - Przelewy24 (w przypadku treści DP CSSETTI) / CashBill (w przypadku treści SKLEP, CS16 oraz AG CSSETTI). W przypadku pomyłki treści - firma Przelewy24 / CashBill szybko wygeneruje prawidłowy kod. W tym celu należy skontaktować się z ich pomocą, instrukcja znajduje się na dole strony. Treść wiadomości jest poprawiana w ich systemie w ciągu kilkudziesięciu minut, prawidłowy kod zostaje wysłany na telefon.
  3. Czy otrzymałem kod zwrotny?
    • Nie - zarówno w przypadku otrzymania odpowiedzi o nieprawidłowej operacji, jak i braku otrzymania jakiejkolwiek odpowiedzi na wysłaną wiadomość - należy skontaktować się z operatorem płatności - Przelewy24 / CashBill. Instrukcja znajduje się na dole strony.
  4. Czy otrzymany kod zwrotny jest prawidłowy?
    • Tak - czyli wszystko działa :)
    • Nie - Istnieje kilka możliwości. Kod został omyłkowo wykorzystany / sklep w którym wpisywany jest kod uległ awarii i nie jest w stanie go sprawdzić / nastąpiła pomyłka w odczytaniu kodu. Po upewnieniu się że przepisywany kod nie zaweiera literówek ani spacji na początku i końcu należy skontaktować się z nami - Kontakt. W zgłoszeniu należy od razu podać: otrzymany kod SMS, numer z którego został wysłany sms, przybliżona godzina wysyłki.

Procedura składania reklamacji płatności SMS do Przelewy24 / CashBill (wysłałem sms o nieprawidłowej treści / nie otrzymałem żadnej odpowiedzi)

1. Tworzymy nową wiadomość email do: [email protected] [email protected]
  2. W tytule wiadomości wpisujemy: SMS: krótki opis problemu (np. SMS: pomyłka w treści sms)
  3. W treści wiadomości podajemy:
    • Jedno zdanie opisu problemu
    • Numer telefonu z którego został wysłany sms
    • Numer na który był wysłany sms
    • Treść wiadomości którą wysłaliśmy
    • Szacowana godzina wysłania przez nas wiadomości
  4. Wysyłamy wiadomość
  5. Odpowiedź przychodzi zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu minut. Oprócz maila dostajemy na telefon prawidłową odpowiedź zwrotną z kodem

Info zaczerpnięte z strony firmy SMS https://cssetti.pl/faq