Kukis

Rozwiązane Przydałoby sie wiecej adminów :)

Recommended Posts

Fajnie, że coraz więcej graczy jest , ale dobrze jakby ktoś pilnował porządku, bo głównie, jak TXT ktoś  łazi, to lecą obrazy.

Mi tam pikuś, że ktoś płacze bo zginał, ale robi się atmosfera nie miła na serwie :)

Hmm. na dowód wrzucam .. mój nick to nitrox

uioiouiouio

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Jestem za często jak wchodze albo wchodziłem na serva to znajdzie sie ktoś kto na txt łazi a potem zaczyna sie obraza

VIP

Przecież macie rekrutację na admina.

Admini są potrzebni.

Próbować! 

Następnym razem napisz skargę na owego gracza i wyciągniemy wnioski przy okazji.

Pozdrawiam :)

Mi się teraz sesje zaczynają więc mam mniej czasu, ale wystarczy napisać na forum pw/sb albo na steam. W teorii jest 5 adminów, ale nie licząc [email protected] i admina którego dawno nie było to zostaje tylko 3.  Co do gościa jak dalej tak będzie się zachowywał a nie będzie admina to można podesłać ssy czy wycinek z konsoli to go zbanuje.

Mogę podać kontakt na fb   jak coś to pisać pv jestem często aktywny na mesku wiec jak coś to bym zawsze wbił  i załagodził  na serwerze atmosferę ! Pozdrawiam GG WP

U mnie to samo, zaczynam sesje, więc jak coś to pw tu ew steam.

Donator

Nigdy nie zrozumiem takich tematów...

Powiedz czego oczekujesz po tym temacie?

Nikogo nie możemy zmusić aby był adminem.

Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich, wiec zapraszamy do złożenia podanka. Jeśli dobrze pamiętam miałeś admina na tym serwerze wiec wiesz co jest pięć, wiec dlaczego nie złożysz podania?

Albo dlaczego nie złożysz skargi na osoby łamiące regulamin? Tyle samo czasu zajmuje napisanie skargi z załączonym dowodami co napisanie tego tematu...

Śmiech na sali, co to jest?. Zmusisz kogoś  żeby napisał?. A jak coś się nie podoba bo ja rozumiem txt etc. To pisz skargi

+ podanko na admina ❤️ 

Skargę zawsze można napisać :).... a czy ja pisałem,że mi się coś nie podoba, po prostu stwierdziłem fakt  i tyle... poza tym temat jest napisany w dziale "pogaduszki" a nie w dziale - ponarzekaj ...

Cel postu już został osiągnięty, bo aktualni admini się wypowiedzieli i dało to do przemyślenia,

a na adminowanie , na razie brak czasu.

Wszystko już jasne , temat do zamknięcia.

VIP

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.