Sign in to follow this  
MartinekGDZ

BRAK DOWODÓW Watpliwosci.

Recommended Posts

Posted (edited)
Twój nick podczas Gry: MartinbekGDZ
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Zamasu
Data zdarzenia: 09.01.2020
Mapa: de_dust2
Opis sytuacji: Gram rownież na sieci której nazwy nie wolno wymawiać i zauważyłem, coś niepokojącego, chciałbym dojaśnic moje wątpliwości dotyczące uczciwości tego gracza.

Na zakończenie
@T0scikCzuję przykrość, rozczarowanie twoją postawą, wyzywasz mnie bo zwróciłem Ci uwagę, że wyzywasz graczy od "kurw jebanych", dramat, wychodzę z tego burdelu. Pokory synu i słuchaj a nie tylko słyszysz..

Edited by MartinekGDZ
  • Haha 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Co do pierwszej sprawy nie mogę się wypowiedzieć chociaż bardzo wątpię, że to prawda. 

Co do drugiego to myślę, że trochę więcej dystansu. Byłem akurat przy tym na serwerze. Dla mnie nie było nic w tym obrazliwego.

Tyle ode mnie.

Posted (edited)

XD daj demo gdzie tam wyzywam, bo "co wolno wojewodzie, a nie tobie smrodzie" to takie średnie wyzwisko

Edited by T0scik

1. To że ktoś czitował na innej sieci(nie ma to dowodu) to nie znaczy że tutaj też to robi.
2. Ban nadany przez AC nie oznacza że ktoś jest spalony, ja sam dostałem kilka razy bana za sh chociaż go nie miałem
3. Zdjęcie z bansa z innej sieci jest kompletnie bezużyteczny tutaj, co za tym idzie nie żadnych dowodów a więc skarga do zamknięcia
4.  W takiej sytuacji rozpisane demo i wtedy można działać
5. Idąc Twoim tokiem rozumowania, połowa graczy powinna dostać bana za czity bo wcześniej na innej sieci też dostała.
6. Na starcie przy składaniu podania powinieneś mieć duży minus, za wyzywanie graczy na innej sieci.

Będą porządne dowody wtedy składaj skargę, bez nich skarga zostaje zamknięta.

• Lubię to 2
  • Haha 1

uioiouiouio

Przykro nam, lecz twoja skarga nie zawiera dowodów. Popraw się i napisz poprawną skargę.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Temat został odwiedzony przez 1 użytkownika(ów)