Sign in to follow this  
!PerM!?

ODBANOWANY UB niby Podszywka HackuweR??

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Hackuweropierdoluwer
Screeny / Demko: brak
Serwer: GO MOD
Data zdarzenia: przed chwilą
Wycinek z consoli: dałem niżej

**** [Ban Info] ****
## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka!
## Zbanowany Nick: Hackuweropierdoluwer
## Nick Admina: Mr.naki
## Zbanowany SteamID: STEAM_0:1:21103096
## Powod Bana: Podszywka
## Data Bana: 05.01.2020 - 20:33:51
## Dlugosc Bana: 1 day
## Ban Wygasnie: 06.01.2020 - 20:33:51
## Odwolanie od bana: https://www.csone.eu/forum/647-odwolaj-sie-od-bana/
**** [Ban Info] ****

Wlazłem na moim steamie na brata nick żeby sobie euro przerzucić bo mi pozwolił troszkę dziwnie bo skoro podszywka to powinienem dostać na brata nicku czyli na nicku Steryd czyż nie prawda?

wchodzę potem na swój nick zabiłem tam 4 chyba i dostałem bana na swoim nicku czyli : Hackuweropierdoluwer bana za niby podszywkę chociaz ja jestem właścicielem tego nicku 

@JustPr0 mogłeś dać jakieś ostrzeżęnie czy coś bo już nie wiem sam chociaż jak wlazłem powiedziałem wam zebyscie nie banowali bo jestem na brata nicku 

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Witam z tej strony Steryd wiem nie powinienem się tutaj udzielać Ale jednak muszę :) Potwierdzam to że pozwoliłem wejść na mój Nick żeby sobie wziął Euro. Pozdrawiam Z Rodzinką ❤❤❤

Jak dla mnie Panowie powinni dostać po PERMIE i tyle,co to jest za wchodzenie na czyjeś konto? Są inne sposoby przekazywania euro jak wchodzenie na czyjeś konto. Sprawe niech wyjaśni  [email protected] 

Snaki dobra czujność +1

• Kocham to 2

Donator
Posted (edited)

Witam wiem jaki Steryd ma avatar i znam go hacker wszedł na swoim avatarze i pod nickem Steryd to ban słuszny za podszywke  jesli by chciali sobie przekazac cos to powinni wejsc oboje a nie ze wchodzi na swoim avatarze pod nickiem brata który tez gra na serwie. Ciesz sie ze nie dostałeś perma bo za to jest perm .

Edited by JustPr0
  • Kocham to 1

@JustPr0 akurat nie miał jak wejść na serwer bo laptop jest zepsuty i tylko PC nam działa więc na 1 komputerze cięzko jest wejść na 2 konta steam i 2 na serwer 

1. Nie używaj przekreślenia bo to aż w oczy szczypie, równie dobrze mógłbym zrobić to samo i przekreślić to odwołanie
2. Nie ma żadnego dowodu, jest tylko słowo przeciw słowu
3. Każdy gracz jest przypisany do jednego konto które sam na początku tworzy, każdorazowe zalogowanie się na inne konto nawet kogoś z rodziny może zostać odebrane jako włamanie/podszywka
4. Wystarczyło kogoś o tym wcześniej poinformować zrobić ss z tego, teraz wstawić i już byście mogli grać, a tak podtrzymuje bana acz zostawiam to otwarte dla innych
5. Przekazywanie monet to nie jest coś pilnego i mogło zaczekać.

Właściciel

Skoro dostał hasło do tamtego konta to nic mi do tego, wystarczy nie podawać hasła.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Właściciel

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this