Recommended Posts

Imię: Paweł
Nick z serwera: Numercy
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: -
Jak długo grasz na serwerze: Cieżko dokładnie powiedzieć, od ponad dwóch lat. Z ostatnią przerwą półroczną.
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Od znajomych
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Myślę, że nadawałbym się na admina patrząc po stażu gry i doświadczeniu ,które dzięki temu zdobyłem. Sporo osób mnie kojarzy z serwera w tym na pewno niektórzy z adminów. Jestem osobą bezkonfliktową, raczej spokojną chociaż (jak każdy chyba) potrafię się zdenerwować. Brak jakichkolwiek kicków czy banów. <br /> Wydaje mi się, że spełniam wszystkie wymagania za wyjątkiem posiadania STEAM'a. Chociaż nie widzę problemu w zakupieniu. Do tej pory wydawał mi się zbędny. Bez tego mogłem i mogę grać na serwerze.<br /> <br /> W GT podałem dwa linki ponieważ wcześniej korzystałem z innego lekko nicku dopóki nie zakupiłem VIP'a.
  • Lubię to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

Na serwerze już długi czas. Jego aktywność pod dwoma nickami od dobrych kilku tygodni jest na dobrym poziomie.

W porządku chłopak.  Według mnie nie wdaje się w zbędne konflikty ani jakieś negatywne wymiany zdań. 

Co do steama już wspominałem że dla mnie on nie ma większego znaczenia.

Jedyne czego mi brakuję to brak aktywności na forum. Moim zdaniem dla admina też to powinno być wzięte pod uwagę.

I już tu mały minus. Mam nadzieję, że to się poprawi.

Mimo wszystko jestem na TAK 

Powodzenia!

Pozdrawiam :)

VIP

neutral z naciskiem na TAK. forum leży i kwiczy u Ciebie, co jest niezbyt dobre. na forum akurat jest wiele aktualności, spraw bieżących itd - taki teleranek dla admina. drugi drobny minus to nie kojarzę abyś zgłaszał na [email protected] jak coś było nie tak - albo po prostu mogłem nie być tego świadkiem.

wiem, że jak gracz grał regularnie to było go wszędzie dużo i gęsto jak stonki na ziemniakach tak więc jestem za tym aby dać w/w graczowi szansę.

Donator

Admini dd2 zapraszam do tematu!

• Lubię to 1

VIP

@PaCiiaa. / 69. no chyba kpisz! i pewnie jeszcze chcesz aby się wypowiedzieli w tym podaniu ? zapachniało optymizmem :D

• Haha 2

VIP

Ostatnio sam mam mało czasu na grę, więc nawet chyba nie miałem okazji Cię poznać, ale skoro moi przedmówcy nie są przeciwni to i ja nie będę :)

• Lubię to 1

Eluwinka :)

Ode mnie na TAK

Choć aktywność na forum jest na moim poziomie, to w gierce często widuję. 

Taki cichy chopok, co nic wulgarnego nie wypisuje ani nie się nie spina tylko skupia się  na strzelaniu żeby chociaż raz być na + :)

• Haha 1

VIP

no musze to napisać.... edziu jak przeczytałem "chopok" to wyobraziłem sobie takiego Edwarda vel Edzia który miał chwilę między ładowanie łajna do rozrzutnika i wyjazdem na pole, wyszedłem ze swoje traktora i wbił na forum aby ino się tutaj wypowiedzieć, hej!  :D:D:D:D:D:D. love you edziu :D  :D

• Kocham to 1

Nick jak najbardziej kojarze bo gram dużo i jestem najlepszy , ale wystarczy już o mnie .

Dajmy jeszcze trochę czasu niech pogra i da się poznać . Neutralny.

Widać że bardzo długo gra na serwie teraz też jeden z lepszych czasów online do tego wiek i doświadczenie na plus
Brak steam oraz słaba aktywność na forum(biorąc pod uwagę, że konto ma od 2017)  to na minus 
TAK pod warunkiem poprawy aktywności na forum

Jo.

Ino gierke na steamie kup i gitarka

Tak jak pisałem w podaniu, problemem dla mnie nie jest zakupienie steama. Został zakupiony :)

mój SteamID:0:1:527152135 

Edited by Numercy`
  • Lubię to 1

Właściciel
10 godzin temu, Numercy` napisał:

Tak jak pisałem w podaniu, problemem dla mnie nie jest zakupienie steama. Został zakupiony :)

mój SteamID:0:1:527152135 

Jest kupiony steam , to i admina na próbę dodam :)

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.