Recommended Posts

Imię: Martin
Nick z serwera: MartinekGDZ
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:0:158428629
Jak długo grasz na serwerze: Po przerwie może dwa tygodnie.
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Chyba od Jerrego :D
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Niczym sie nie wyrozniam, pobrałem po długim czasie, trochę pograłem, chyba spelniam wymogi.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

to ja jak zwykle będę tym złym chujkiem ;).

jestem na NIE gdyż:

1. za krótki wymiar godzin, potrafisz grać 20 min dziennie, a następnego dnia 2h.

2. mamy okres świąteczny więc możliwe, że Twoja aktywność wynika z przerwy od pracy/studiów bądź innych Twych czynności życiowych

3. byłeś z tego co kojarzę mega toksyczną osobą, szukająca problemów i zwady z graczami - takim osobom potrzebna zdecydowanie dłuższego stażu aby pokazać, że błędy młodości minęły i Twa niecna dusza doznała anielskiego oświecenia.

Generalnie mam do Ciebie stosunek ambiwalenty ale starałem się odnieść merytorycznie do Twej persony bo pewnie inni admini nawet kurna tu specjalnie nie zajrzą :D

• Lubię to 3
  • Kocham to 1

VIP

Miałeś dość długą przerwę od ostatniej gry. Osobiście Cię nie znam lecz tu nie o to chodzi. Nie spełniasz podstawowych wymagań bo masz zaledwie 22:35:26 h gdzie wymagane jest 35h. Gt jakoś specjalnie nie zaskakuje. Pograj trochę, udzielaj się na forum i wtedy złóż ponownie podanie.

Na ten moment jestem na NIE. 

Pozdrawiam :)

• Lubię to 1

Oki, rozumiem, będę grał raczej cały czas mimo innych gier i sprzętów, mam wolne a kobieta w robocie to może trochę więcej łupie, ale rozumiem, a co do tej niecnej duszy ciekawe, myślałem, że jestem raczej wytonowanym  graczem który ceni sobie klasykę i nie narusza granic innych, będę próbował w przyszłości dalej, dziękuję za informacje, pozdro :).

VIP

uioiouiouio

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.