lulek

DODANY Podanie na admina - kot

Recommended Posts

Imię: Dominik
Nick z serwera: kot
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: 0:0:193617955
Jak długo grasz na serwerze: ~1.5 miesięczny staż
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Wcześniej już grałem na sieci, jestem użyszkodnikiem tego forum od 2010 roku ;)
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Posiadam wymaganą wiedzę oraz doświadczenie w wykrywaniu cheaterów dlatego, że byłem wiele lat sędzią na portalach antycheaterskich (blacklisted,anticheat), gdzie posiadałem bardzo mało błędnych ocen. Skończyłem już 21 wiosen, nie jestem jakimś uporczywym dzieckiem. Brak jakichkolwiek banów/kicków oraz konfliktów.
  • Lubię to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Może i skromne podanko, ale nie mija się ono z prawdą, dlatego też jestem na TAK

• Kocham to 1

No lulek wariacie 😜 Dym3k pozdrawia ;) 

No jestem jednakże na TAK

+ Dosyć sporo aktywny na serwerze

+ Ogromne doświadczenie w te karabiny 

+ Dojrzały chłop, ogarnięty, poukładany 

• Kocham to 1

VIP

dużo się udziela, mikro ma, nie przeklina choć z tymi godzinami jestem na netural. jak ostatnio grałem to prawie 1,5h byłeś na speccie. potem wyszedłem więc sądzę, że pograj jeszcze z miesiąc i ponów podanie. ogólnie byłbym na tak ale to siedzenie na speccie mnie zirytowało.

swoją drogą @MaxioR wyczyść adminów z dd2... ostatnio wbił gość co nie grał pół roku i co ? ma admina....

• Kocham to 1

Jestem na TAK

+ duże doświadczenie

przyda się jakiś admin, bo do tej pory jeśli chodzi o adminów to nie ma o czym mówić

• Kocham to 1

VIP

aż kurwa nie wytrzymam, walić warna, czy Pan @MrRoket może doprecyzować o co chodzi ze stwierdzeniem, że do tej pory o adminach nie ma co mówić ? bo z tego co kojarzę bardzo często grasz w tych samych porach co ja i tak lekko poczułem się urażony, że skoro grywamy o tych samych porach, a o adminach nie ma co mówić to jest to przytyk też w moim kierunku ? liczę, że skoro szanowny Pan powiedział "a" to i zna resztę alfabetu.

a tak wracając co tematu, adminy dd2 może przydałoby się kurna jakoś wypowiedzieć, a nie temat wisi jak pyta u dzika na polu ?

• Kocham to 1

VIP

Chłop ogarnięty, kultura na poziomie, gt coraz lepsze ( no akurat ja Cię na spect nie widziałem ). Jestem za daniem mu szansy :) 

Pozdrawiam.

• Kocham to 1

Neutral z lekutkim odchyłem na tak; tylko kilka razy Cie widziałem, ale może dlatego, że ja o takich postrzelonych porach gram często.

Jakiś admin by się przydał, bo w tygodniu jest nas chyba tylko 4 na rotacji.

VIP

Nie miałem okazji Cie poznac, ale sadzac po wypowiedziach moim przedmowcow chyba sie nadajesz :) Jestem na tak, abys tylko gral a nie zaraz po otrzymaniu admina zaprzestal gre :)

• Kocham to 1

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.