Sign in to follow this  
Nebesh

ODBANOWANY perm Nebesh

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Nebesh ;3
Serwer: COD 401
Data zdarzenia: 28.11.19
Wycinek z consoli: **** [Ban Info] **** ## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka! ## Zbanowany Nick: Nebesh ;3 ## Nick Admina: Llukaszenko ## Zbanowany SteamID: STEAM_0:1:457441992 ## Powod Bana: Reklama ## Data Bana: 28.11.2019 - 21:16:18 ## Dlugosc Bana: Forever... ## Ban W

Witam. Dostałem perma za reklamę, ponieważ napisałem nazwę teamspeak'a kolegom z którymi gram na waszym cod modzie :/ Nie wiedziałem, że ts również się zalicza do reklamy i jest za to perm.. Gramy na waszym codzie w 6 osób i w pewnym momencie nasz ts padł i podałem im innego żeby tam weszli no i po chwili dostałem bana. Nie wiem czy jest jakaś szansa na UB, ale chyba warto próbować bo zależy mi na graniu na tym codzie.

Edited by Nebesh

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this