Sign in to follow this  
deadeye

ODBANOWANY Aim, uwaga bo jedzie ijo ijo

Recommended Posts

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

@Zamasu Mi się demko nie chce odpalić więc jak możesz :)

nie ma ze ty bedziesz pisac w jego sprawie koniec tego, gracie na wspomagaczach server to wykryl moze teraz ub team przejzy na oczy pozdrawiam odpalow :)

• Lubię to 2

Hahahahahahahahahaha kurwa  idz bo zaraz jebne ze smiechu. Co mam zrobić drugie konto żeby dostać bana za multikonto? 

JESTEŚCIE MIERNI W GRANIU, TYLE W TEMACIE.

Pozdrawiam cieplutko :)

EDIT.

ROZPISZ DEMKO PANIE ADMINIE, A JA JAK WRÓCĘ NA CHATĘ TO ZOBACZĘ TĘ TWOJĄ ZAJEBISTĄ ROZPISKE leszczu.

Edited by deadeye

mierny to ty jestes skoro grasz z aimem xD

• Haha 1

Hm jak ja nie gram dobry miesiąc w csa więc chyba brat. Koniec pisania, czekam na rozpiske :)

Ale to prawda co AVE pisze bo ty go bronisz i UB dostajecie a tak na prawdę gracie na czitach bo nawet server wykrył to więc skończ się tłumaczyć że bana możesz dostać za multikonto bo ty powinieneś mieć swoje a twój braciszek swoje ...

pozdrowienia dla Braci odpałów :) 

• Lubię to 2
  • Haha 1

Donator

Pewnie coś w tym jest skoro serwer wykrył Aima a bana za multikonto nie dostaniesz bo to dwie różne osoby Młody mógł sam założyć konto i wstawić bo widzę ze cały czas z tego konta są wstawiane ssy czy UB  a młody dziwnie gra bo lata po ścianach jak pojebany  i powoli zaczynał mi śmierdzieć 

• Lubię to 2
  • Haha 1

Ale ten cały antycheat nie zawsze ma trafne te bany bo kiedyś był taki przypadek że miałem lagi i w związku z tym dostałem bana za NOSPREADA więc pozderki, skoro twierdzicie że to AIM to zróbcie rozpiskę i po sprawie. Ja trzymam stronę @deadeye ;)

W ostatnich dniach bana za nospread dostal exmind bo skoczył z dachu i jebał jakieś full auto więc coś musi być nie tak z antycheatem serwera a jak wam się coś nie podoba w grze @deadeyeczy tam jego brata  to jaki problem rozpisać  demko więc udajcie się tam gdzie się to robi a nie będziecie płakać na czyjejś prośbie o ub ja tam trzymam stronę   @papa@deadeye

Edited by ARGEN2

Moze pora zeby brat konto założył tyle z mojej strony...

Dobra czas zakończyć ten spamik, bo chamski pan się niecierpliwi

• Lubię to 1

uioiouiouio

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this