MaxioR

COD 401 Propozycja ostatniej szansy?

Recommended Posts

Właściciel

Witam, co wy na to aby zmodyfikować serwer drastycznie, wprowadzić przykładowo 101/151lvl

Zredukować ilość klas/perków do minimum, wprowadzić coś za zasadzie exp moda.

Albo wprowadzić mega drastyczne zmiany, brak klas i każdy rozwija swoje umiejętności, kondycje, dmg, wytrzymałość, hp.

Kupno broni co rundę, może jakieś skiny?

Obecna formuła nie przywiała graczy, więc trzeba ryzykować.

Jest to luźny temat, więc zapraszam do opinii.

• Lubię to 2

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Zamiast 401   dać 101-201 cod   może na 101 lub 201 przyciągnie więcej  graczy i będą grać <3 

• Lubię to 1

Hard expy zawsze są lepsze bo nie ma aż takiej dużej rozbieżności jeśli chodzi o lvl. Ale uważam drugą opcję za bardziej ciekawszą + może jakiś molotov do tego + knife mod  noże dają jakieś umki  spedd, grave itd + jakiś nożyk premium czy coś 

Myślę że zamiast skinów modele z call of duty pasowałyby idealnie, raczej każdy wie o jakich modelach mówię.

Zamiast kupna broni można byłoby zrobić jakieś 3-4 klasy które miałyby za zadanie przydzielenie nam broni bez żadnych umiejętności 

Np szturmowiec (m4 deagl he flash) zamachowiec (ak + poprzednie) itd same podstawy.

Tak jak wypowiedział się kolega wyżej hard exp, aby nie było ogromnej różnicy jak na niektórych serverach że wbija 1 lvl i nie potrafi zabić gracza z powodu ogromnej ilości hp, trzeba liczyć na dobry perk albo farta  xd.

Również co do noży można użyć systemu monet oraz "skrzynek".

Np ilość monet=rodzaj skrzynki z której mamy szanse na nóż, chociaż stawiałbym tu bardziej na wizualkę niż bonusy, chyba że drobne by nie popsuć rozgrywki.

Wiadomo kiedy to się pojawi ?
Tak btw przyszło mi do głowy może dodać do tego bf2 albo rangi cs go i dać mapkę dd2, dd2 snow i dd2 long 
A czy te rozwijanie umiejętności byłoby zalezne od killi? Np robisz 15 kill i dostjesz +1 do wybranej statystyki

Właściciel

w weekend cos się z tym pobawię i dam znać na jakim etapie jestem :)

Jak cosik to mogę być testerem ale daj znać wcześniej 

Możesz spróbować zrobić 101 lvl, kilka podstawowych klas + klasy "super" od jakiegoś lvl, dodatkowo, skiny broni (jak chce ci się pobawić to wprowadź skrzynki ze skinami broni), przede wszystkim zmienić vote na mapy, bo aktualny system głosowania/wybierania map jest do dupy. Wprowadzić system losowania małych map poniżej określonej liczby graczy.  Ogólnie dużo zmian klany zostawić ale bez tak wielkich profitów i myślę, że na stałe. VIP po 22 do 6 czy 8 darmowy. Rejestracja konta na nazwę gracza i hasło. Auto slay za timing na respie tt. I jest jeszcze coś takiego, że na prośbę admina gracz musi zrobić "scan". Robiąc scan trzeba poprzez link zainstalować malutką apke na pc (spokojnie sprawdzone jest bez wirusów i z pewnego źródła). Po włączeniu, skanuje aplikacje CS 1.6 i wszystkie powiązane pliki w wyniku czego ukazuje czarno na białym czy gracz używa jakichkolwiek niedozwolonych programów, skryptów czy innych wspomagaczy, które mają bezpośredni kontakt z/ wpływ na aplikację CS. Całość jest udostępniona w internecie na stronie z której pochodzi "scan" i są zawarte w nim wszystkie potrzebne informacje (po odczytaniu zawartości udostępniamy w konsoli skopiowany link do strony przez, który dostaniemy się do wyników). Cały proces zajmuje niewiele czasu, administrator nie musi się o nic głowić czy przerywać gry wystarczy, że poprosi podejrzanego o scan. Dlatego uważam, że akurat to jest warte zachodu. Za chwilę doczepie linki i screeny jak tylko przeniosę się na pc. Wymieniłem najpopularniejsze usługi, które oferują inne serwery, na których jest wysokie zainteresowanie + scan od siebie bo uważam to za fajne, dokładne i wygodne rozwiązanie problemu z hackami. Czekam na opinie.

• Lubię to 1

Ja raczej bym preferował cod 101 hard exp. Zbalansowane klasy. Taki trochę retro 😜

Właściciel

Ale sama nazwa hard exp mi nic nie mówi, jakis przykład klasy albo coś?

VIP

Może mało się znam a Codach ale mam małą propozycję :)

*Klasy do 101 lvl bądź 201

*Zwolnić exp 

*Giveaway ViP/Premium

*Dodać jakieś nowe perki i klasy może ( jeżeli jakieś się bugują to wywalić )

*Dodać nocny exp i vipa ( jak wcześniej podkreślono ) np. między  22-6 i w weekendy

*Dodać skrzynki troszkę jak na GoModzie oraz możliwość wymiany 

*Automatycznie zmniejszyć mapki w przypadku mniejszej ilości graczy

*Awans klasy

Pozdrawiam.

dać 

-101-201 tak jak wspomniał @Zamasu 

-dodać klasy nowe ,perki  wgrać wszystko świąteczne bo już prawie święta 

-nocny exp + vip w godzinach nocnych 22-6-8 rano 

- w weekendy dodać premki lub vip  na 3-4 h  darmowe może zachęci to graczy do kupna vipa/premki 

-  graczy gra np max 5-6 dodać komendę mała mapa  zmienia na małe mapki tylko   a jak będzie powyżej 10-12  to dopiero duże mapki będzie można grać

- awans klasy  to tak zbytnio nie przechodzi  ale można zaryzykować i wgrać to 

Jak chcesz mogę dać kilka propozycji jutro klas perkow lub dziś jak się wyrobię  to bym napisał w tym temacie lub nowym klasy itp na ten 201 lub 101 :) Pozdrawiam GG WP

Właściciel

Pomysłów jest wiele i jak widzę jest duża rozbieżność.

Jest ktoś chętny kto przygotuje, temat z ankietą kto jaką wersję woli?

Jak nikt nie będzie chętny to sam to zrobię :)

VIP

Propozycja @VoVer z tematu

wychodzę tu z takimi propozycjami żeby obudzić troszkę tego coda więc tak przechodźmy do konkretu 

-zmniejszyć coda zamiast 401  dać 101-201

- wgrać piosenki świąteczne i modele świąteczne

-wgrać do klas awanse 

-wgrać plugin czy tam system  "mała mapa" jak jest poniżej 4-5 graczy  i gramy dużą mapę to by ułatwiło żebyśmy grali małą mapkę by wpisali mała mapa

-wgrać vipa + exp nocny  vip - 22- 8 rano  exp nocny 22-8 

-wgrać kupno skinów  za monety   

dobrze to tyle z tych opisów  a teraz klasy 

Klasa: Wyszkolony Medyk (od 75 lvl)

opis: 3 apteczki i 1/15 zabójstwo z sg552 

staty: do ustalenia

bronie: sg552 deagl 

Klasa: Cichy Zabójca 

opis: gdy kuca na nożu jest niewidzialny i posiada 2 skoki 

bronie: m4a1 

Klasa: Duszek

opis: posiada 2 duszki  które zadają  obrażenia  więcej inteligencji tym więcej zabiera z duszka hp 

bronie: ak-47

to na tyle  pisać opinie o tych klasach i o tej propozycji mojej  Pozdrawiam GG WP 

Odniosę się do tego wyżej ^^
+ ale tylko 101
+ modele nie tylko postaci ale też paki, czy granatów, mapy świąteczne + śnieg
+
+
+ wystarczy darmowy vip od 22-8 a exp ewentualnie 1,5x dla steam i w nocy 

Co do klas 3 apteczk, jeżeli zwykły medyk miałby 1 a coś miedzy nimi 2 to ten może mieć 3
Druga odpada, niewidka i eli na takim małym expie to przesada
mogłoby być
Czyli zlikwidowałbym póki co wszystkie klasy z niewidką i eliminatorem tak perki tylko stalkera bym usunął. I zastąpiłbym je ogranicznikiem rozrzutu żeby też nie było łatwo 

Molotov uważam za ciekawe rozwiązanie
BF2mod (odznaki + do tego są misje na dane odznaki) i rangi typu szeregowiec generał itd.
Killstreak też by urozmaicił rozgrywkę

Jestem za żeby zrobić 201 lvl. Kiedyś barzoz dużo grałem na 201 i sprawdza się pod każdym kątem. Pozdro 

moze zamiast kombinowac to poprostu wystarczy kupic porzadna reklame itp ? jeszcze jakis czas temu serwer byl full 

1 godzinę temu, Jo[K]eR. napisał:

moze zamiast kombinowac to poprostu wystarczy kupic porzadna reklame itp ? jeszcze jakis czas temu serwer byl full 

Chyba rok temu xD 

• Haha 1

@Jo[K]eR. Zawsze się możesz dołożyć do reklamy :)
Reklama była a i tak ludzi na serwerze nie było, jeszcze parę lat temu by to wystarczyło, natomiast teraz oprócz tego serwer musi być dopracowany na tip top z dobrym balansem itd. Więc jeśli miałoby to zostać to poprawa tego zajęłaby więcej czasu niż robienie nowego serwera 

• Lubię to 2

Właściciel

Do końca tygodnia ogarnę zmiany.

• Lubię to 1

Właściciel

Wybiorę najciekawsze propozycje i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Można zrobić 200 będzie lepszy balans klas na pewno. niż na 400. i na obecna chwilę nie ma zadnego cod 200 gdzie gra duzo ludzi. więc na pewno wszelkie nowości przyciągną ludzi:)

Jestem za wprowadzeniem /ks  jak i misji.. i rang jak w go :)

wprowadził bym też to co wyżej już napisali exp. dzien/noc

i zrobił mniejsza ilość klas. ograniczył się do minimum. ale Zrobić tak aby każda klasa była grywalna.