Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Marionek
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: _Ave_
Data zdarzenia: 2019-11-20
Mapa: css_cache2x2
Opis sytuacji: Wyzwiska w stronę gracza

Więc tak, jakiś śmieszny Adminek _aVe_ banuje innych za brak kultury, pomimo, że Sam jej nie posiada.

Na demku niestety nie widać, co kto pisze na chacie, ale w logach wszystko jest i właściciel może zobaczyć.

Mogę podać jedynie na oko, od której minuty się zaczęło

Koło 11 minuty na demku, padło wyzwisko ze strony Wielce adminka w moją stronę i brzmiało ono: Debilu

Zaczęło się to od tego, że po mojej akcji, wszedł on na spect, w następnej rundzie wyszedł.

Wiedziałem o tym, że chciał mnie sprawdzić, bo akcja zapewne wydała mu się podejrzana, więc gdy wszedł w następnej rundzie do TT, zapytałem się go czy jestem czysty, a on napisał coś tego typu: Miałem telefon debilu i nie jestem Adminem

Takie coś nie powinno mieć miejsca, tym bardziej, jeśli jest to Admin serwera.

Gdzieś pod koniec mapy, Admin znów wszedł na specta i napisałem mu "Ważny telefon" i wtedy też mnie wyzwał, ale nie pamiętam już co to było, także tym, sprowokował mnie do napisania  " Płaczku Jeb***

Po tym mapa się skończyła i dostałem bana na 30 minut za brak kultury.

Pytanie jest, czemu on sobie sam nie dał bana, skoro pierwszy zaczął słać do mnie nieprzyjemne słowa?

Apeluję o wydalenie tego gościa z szeregów Administracji, bo jest to dość niedopuszczalne, aby Admin wyzywał graczy.

Dziękuję, pozdrawiam.

//Edit: Rozpoczęcie i zakończenie mapy: 2019-11-20 14:47 - 2019-11-20 15:06

Edited by Marionek
Dodanie

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Naucz sie tez pisac moj nick  :) Powiem tylko tak licz sie ze slowami to raz dwa co cie obchodzi co ja robie na spect? po trzecie cytuje twoje slowa  "Ważny telefon" i wtedy też mnie wyzwał, ale nie pamiętam już co to było, także tym, sprowokował mnie do napisania  " Płaczku Jeb***  Pierwsze primo nie wydaje mi sie ze cie wyzwalem tylko powiedzialem chuj cie to obchodzi i raczej nie uwazam zeby to bylo obrazliwe bo sory ja sie nie interesuje co ty robisz na spect a ze ty napisales tak co mnie obrazilo wiec dostales bana za kulture proste. Ps. kto teraz placze odnoszac sie ze skarga... Do zamkniecia.

Edited by _aVe_

Nie będę uczył się pisać twojego nicku, bo mam na to wywalone.

Nie zabronisz mi, abym się pytał co robisz na spect, szkoda, że nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć, tylko wyzwałeś mnie od debili, co oczywiście o tym nie wspomniałeś :) 

Co do ostatniego, to również, nie potrafiłeś normalnie powiedzieć, tylko od razu z ryjem na mnie, trochę nie wypada Adminowi tak zwracać się do graczy, co?

Dodam, że nie płaczę tak jak ty i nie wchodzę co chwilę na specta, aby sprawdzać dobrych graczy przy tym pisząc, że nie jest się Adminem, albo , że miało się telefon 😂

Pisanie "Do zamknięcia" nic ci nie da, bo ty tutaj jesteś winowajcą całego zamieszania.

A kim ty jestes że mam ci sie spowiadac co robie typie?  nie podoba sie tam sa drzwi tyle w temacie bo szkoda mi czasu na posty w twoim kierunku. Ps. Nie uważam ze admin daje mi jakas władze jestem jak każdy inny gracz. I tutaj moge dodac ze każdy wie ze mozna że mną/bądź ze mnie po żartować i jestem luźnym typkiem.  Pjona.

Edited by _aVe_

Jeśli nie chciałeś, abym wiedział, można było normalnie napisać, jak na normalnego Admina by przystało..... 

Mając admina, nie jesteś jak każdy inny gracz.  Admin ma dawać przykład innym, a w twoim przypadku, nie brałbym z ciebie żadnego przykładu. 

A co do "Luźnego typka" to niezły z ciebie luźny typek, skoro obrażasz się jak ktoś cię płaczkiem nazwie xD

Zakończymy już te zbędne spamowanie. 

Wszystko zostało napisane na górze, proszę odpowiednie osoby, o zweryfikowanie tej skargi i wyciągnięcie wniosków. 

Tyle ode mnie. 

Na demku na samym końcu widać co pisałeś ty do niego nic innego nie było, więc dowodów na przewinienie admina nie widzę.
Może jak dostarczysz swoje demko z folderu cstrike to na nim będzie coś więcej, jak w tej materii się nic nie zmieni to skarga do zamknięcia.

Jak napisał do mnie Debilu nie było widać? 

Spróbuję dostarczyć te demko później 

14:36 na demku - zapytałem się Admina, czy jestem czysty

14:49 na demku - odpowiada mi, że nie ma Admina i że jestem Debilem, po tym napisałem mu, czemu mnie wyzywa, a on bez żadnych przeprosin nawet ze swojej strony odpowiada, że miał telefon.

Więc takie coś nie powinno mieć miejsca.

21:06 na demku -  Wtedy napisałem na chacie "Ważny telefon", a on do mnie z tekstem 'Masz jakiś problem leszczu?"

oraz powiedział coś w stylu "sklej kur**, bo ci mogę pomóc"

Więc kolejna sytuacja w której owy Admin super zwraca się do graczy

Tym końcowym tekstem sprowokował mnie do obrazy go i dostałem bana na 30 minut.

Dodam jeszcze, że Admin skłamał wyżej w wypowiedzi, zacytuję go:" Pierwsze primo nie wydaje mi sie ze cie wyzwalem tylko powiedzialem chuj cie to obchodzi i raczej nie uwazam zeby to bylo obrazliwe"   - Ups, na demku jest trochę inaczej :)

Podsumowując: Człowiek z takim nastawianiem do graczy, nie nadaje się do pełnienia Funkcji Admina.

Link na Zippsyhare do demka z mojego folderu cstrike: https://www38.zippyshare.com/v/c7agfIYt/file.html

Edited by Marionek
Literówka*

Oglądałem demko które dodałeś z folderu cstrike . _aVe_ zszedł na SPEC to raczej nie Twój interes co tam robi. Więc jak piszesz do niego czy jesteś czysty, nie jest na miejscu . Może _ave_ popełnił błąd pisząc do Ciebie debilu, ale na koniec jak znowu zszedł na spec od razu napisałeś na say ważny telefon tak jakbyś miał coś do niego że znowu siedzi na SPEC gdzie powtarzam po raz kolejny, że nie powinno Cię to interesować co on tam robi  i sam do niego napisałeś lapsie jebany płaczku co widać dokładnie... _ave_ popełnił błąd ale Ty sam święty nie byłeś ..

uioiouiouio

• Kocham to 1

Ta, zaczyna się obrona wielce Admina....

Zapytałem się tylko, mógł normalnie mi odpisać, albo to zignorować, a nie od razu od debili mnie wyzywać.

Skoro, co mnie obchodzi co on robi na spect, To samo mogę powiedzieć, co go obchodzi, że napisałem Ważny Telefon? 

On zaczął się pierwszy do mnie, a jako Admin nie powinien tego robić, oraz wspomnę Kolejny raz, bo widzę, że tylko moje wady są wytykane w większości, sprowokował mnie do zwyzywania go, wiem, że powinienem to zignorować, ale nie lubię jak ktoś mnie wyzywa.

Jak napisałem już na górze, nie wiem czy w ogóle coś przeczytałeś, bo wszystko co piszesz się powtarza w kółko, napisał do mnie, że jestem leszczem i abym skleił kur** coś tam jeszcze dodał,  ale go nie zrozumiałem wtedy.

Ja jako, że święty nie byłem to dostałem już karę, ale Admin ten zasługuje na nią o wiele bardziej, gdyż jest Adminem i powinien dawać przykład innym graczom, a nie ich wyzywać.

To nie zaczyna się obrona admina, napisałem że popełnił błąd pisząc do Ciebie debilu i ty tak samo popełniłeś błąd pisząc do niego takie słowa. Prowokacja na końcu była z Twojej strony, bo w tym momencie w którym napisał do Ciebie debilu dodał, że miał ważny telefon i na końcu gdy zszedł na SPEC specjalnie napisałeś ważny telefon. Dla mnie _ave_ powinien dostać upomnienie słowne i sprawa powinna się na tym zakończyć. 

Chyba nadal czegoś nie rozumiesz, co? 

Napiszę jeszcze raz, Skoro, co mnie obchodzi co on robi na spect, To samo mogę powiedzieć, co go obchodzi, że napisałem Ważny Telefon

Jako Admin powinien zachować kulturę i nie wybuchać złością, jeśli ktoś coś napisze, co mu się nie spodoba.

Nazywając mnie debilem,lamusem oraz pisząc Abym skleił kur**, pokazuje jakim jest super Adminem.

Upomnienia słowne są z reguły za drobne rzeczy, a to drobną rzeczą nie wydaje mi się.

VIP

Autor tematu jak i Admin nie wykazali się tu kulturą osobistą. Moim zdaniem @Marionek zasłużyłeś na bana. Skargę rozwiązuje tym razem bez konsekwencji, ponieważ oboje nie wykazali się tu niczym innym niż brakiem kultury.  @_aVe_ wiesz jaki jest regulamin i mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie takich sytuacji.

@MaxioR do wglądu

Zamykam skargę.

Pozdrawiam.

• Lubię to 1

VIP

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.