Sign in to follow this  
Llukaszenko

Propozycje

Recommended Posts

Chciałbym aby pojawiła się u nas możliwość zareklamowania się każdy wie o co chodzi więc nie będę tłumaczył.
Plusy:
Możliwość reklamowania się na większej ilości sieci
Więcej zarejestrowanych użytkowników na forum
Więcej publikowanych tematów (jest jakiś % że ktoś nawet z tych reklamujących może zostać)
Można pozyskać dodatkowych graczy
Zaznaczamy/umacniamy swoją pozycje

Minusy:
Czasochłonny proces  (chodzi o możliwość reklamowania się na innych forach)
Spam reklamami na forum (można wprowadzić wymagania aby to zminimalizować)
Ryzyko utraty ludzi --> to według mnie jest największy minus tego, ale coś za coś 
Zaktualizowanie kodu reklamy (mi nie działa)

KOD REKLAMY;
Zaktualizowanie kodu reklamy dałoby możliwość odrabiania kar/banów - ilość reklam zależna od przewinienia. Każdy kto składałby podanie na admina musiałby wykonać X reklam. Ostatnio dość często można przeczytać podania od osób która na forum się w ogóle nie udzielają, a w podaniach piszą że chcą pomóc w rozwoju serwera, tak wiem serwera, ale czym byłby serwer bez forum? Pomagając forum pomagają również serwerowi. 

ODPRACOWANIE WARNA/BANA 
Tutaj wszystko byłoby zależne od rodzaju przewinienia i albo reklama albo "wykupienie" 
Np. Ktoś dostaje bana na tydzień lub 2 ale nie otrzymuje UB, to ma możliwość skrócenia sobie bana albo całkowite jego zniesienie  przez w/w 

W jeszcze większym uproszczeniu, ktoś narozrabiał, przesadził itd. to otrzymuje od nas tzwDRUGĄ SZANSĘ

Chciałbym aby każdy się kto chce się pod tym wypowiedział, nie jest to szczegółowo gdyż chodzi mi o sam zamysł tego wszystkiego, resztę można ustalić ewentualnie potem.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Takie tam reklamowanie się na innych forach to bezsens. Tu trzeba wjechać z grubej rury żeby to ocalić. W tych czasach żeby było full ludzi na serwerze to  trzeba mieć hajsu, a Maxior sam nie da rady. Na forum loguje się może dziennie ze 100 osób, każdy by dał po te 50 złotych i masz 5k, ładna sumka i można coś z nią dobrego zrobić. Zrobić takie jakby drugie otwarcie sieci, uzbierać ten hajs i opłacić grafika żeby zrobił skin dla forum :)  bo te obecne jest ponure i nie przyciąga graczy, po prostu wieję nudą. Tyle ode mnie.

CIAO.

• Lubię to 4

Trendy gier w tych czasach idą w kierunku naśladowania strimera/youtubeera, więc jeżeli chcielibyśmy rozklecic serwery to jedyny słusznym wyjściem było by "wynajęcie" tak owego strimera, aby grał u nas. 

Reklama na innych forach może by coś dała ale mało według mnie, bo na 1.6 jest większość stałych bywalców a nie młodych graczy którzy się dopiero uczą, a ktoś kto już gra długo ma swoją sieć na której gra i nie zmieni jej z byle powodu. 

Odpracowywanie bana:

Dla mnie opcja spoko nawet ban który trwa 2h mógłby być do opracowania, coś jak dział z ub tylko każdy użytkownik forum mógłby zweryfikować autentyczność reklamy osoby pokutujacej i skrócić mu karę, co do uczciwości ludzi sprawdzających to byli by po prostu z tego rozliczania przed odpowiednio dobrane osoby co by skrocilo czas kczekiwana na zweryfikowanie reklam ☺️

Donator

Średnio widzę opcje skrócenia bana poprzez zrobienie reklam.

Gracz dostaje bana na 2h, robi np. 10 reklam aby ban został skrócony do 1h, poświęca swój czas, wkleja reklamy w odwołaniu a na forum nie ma żadnego ubt co by mógł mu skrócić tego bana. Gracz się wkur...  I idzie na inny serwer i nie wraca. Zrobił reklamy a ban nie został skrócony.

Jeśli już chcemy iść w takie reklamowanie (chociaż nie wiem czy w dzisiejszych czasach jest sens) to można by zaproponować graczom robienie reklam w zamian za vipa.

Przyklad:

5 reklam - 1 dzień vipa na dowolnym serwerze 

10 reklam - 2 dni vipa, itp.

Też żeby właściciel nie był bardzo stratny na rozdawaniu vipow, bo nie wydaje mi się aby z takiego reklamowania dużo nowych graczy się pojawiło.

• Lubię to 1

Ogólnie chodzi mi o takie bany na min. 1 dzień, żeby to miało sens jakiś. Zresztą nie musi to być skrócenie może tez być zniesienie, to jest tylko taki ogl pomysł.
No wiadomo, że podlegałoby to weryfikacji.
@deadeye Wystarczyłaby składka dla admina 10zł miesięcznie, np jest 20 adminów daje Ci to 200zł miesięcznie + wpływy z vipa + wpłaty dobrowolne.
Co do forum to przydałoby się jakoś rozruszać 

Edited by Llukaszenko

Właściciel

Ile masz adminów co będę coś regularnie wpłacać? 😎 

Proponuję skrócenie bana za 🤑

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Nie problem abym dodał coś takiego do sklepiku, każdy ban który nie jest peremem skrócony do godziny za 🤑