Recommended Posts

Odrazu mówię, że nie wiem czy to ja coś robię źle czy coś jest po prostu popsute, ale gdy próbuję napisać na swoim profilu swoj nick na steamie i to zapisze to nie pokazuje mi się profil steam pod avatarem itp. tak jak ma np. Zamasu czy ktokolwiek posiadający steama. Mam nadzieję, że jakoś pomożecie pzdr

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

Wejdź może w swój profil u góry masz "EDYCJA PROFILU" , rollnij na dół i pokaże Ci Steam. Wprowadź tam URL swojego profilu np. https://steamcommunity.com/id/123455677888/ 

Druga opcja może być taka że jeśli URL nie pomoże to spróbuj wpisać tylko to co jest po ID np. 123455677888 wzięte z adresu profilu.

Pozdrówki :) 

Edited by Zamasu
  • Kocham to 1

VIP

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Pomoc udzielona.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

VIP

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.