Sign in to follow this  
KIRAPL

ODRZUCONY Podanko Meksionek

Recommended Posts

Imię: maciek
Nick z serwera: Meksionek
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Nie, jest to dla mnie nowość
SteamID: STEAM_0:0:455114705
Jak długo grasz na serwerze: od kilku miesięcy :)
Skąd wiesz o CsOne.Eu: szukałem kiedys serwerka csgo mod i znlazłem
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Chciałbym pomóc administracji w pilnowaniu serweru gdy nie ma dostępnych adminów

Siemanko nazywam sie Maciek , mam 19 lat . Na serwerze gram codziennie na tyle ile pozwala mi czas przegranych mam 39 h ale to dopiero początek . Chce pomóc Administracji dopilnować porządku na serwerze. Nie wszyscy Admini mogą być dostępni 24/7. Nie miałem nigdy Admina na serwerze , ale wydaje mi się , że to nie jest problem , szybko sie uczę więc to ogarnę bez problemu :) . Chciałbym pomóc także w rozwoju serwera :) Myślę że przydałby się jeszcze jeden porządny Admin , który pomoże w ogarnięciu serwera :) 

Pozdrawiam Meksionek

Piona 👊

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Widziałem Cię kilka razy na serwerze i to tyle, nie udzielasz się nic, tydzień czasu grasz i masz niecałe 40 godzin więc to za mało żeby od razu zostać adminem. Pograj trochę dłużej i daj się poznać to wtedy zobaczymy. Na ten moment jestem na. NIE 

PLUSY to steam i wiek MINUSY natomiast to forum, oraz czas gry. Kultura nie mam pojęcia bo może cię przez mikro słyszałem kilka razy jak info podawałes xd na czacie też cisza... Udzielaj się bardziej, daj się lepiej poznać jak narazie jestem na NIE

Edited by DamianZRW

Pograj dłużej 

daj się poznać bardziej 

popraw forum 

poczytaj na spokojnie regulamin 

ale na dzień dzisiejszy jestem na NIE 

Chciałbym dożyć czasów gdzie nie będzie w podaniu pisać "kiedy nie ma adminów", proponuję dodawać w szablonie dyspozycyjność i dopierac adminów w rozkładzie 24h xD nie ważne doświadczenie ani nic innego grasz od 2—4rano bierzemy w ciemno. 

Druga sprawa chciałbyś pomoc w rozwoju serwera, grasz kilka miesięcy czy tam ileś, analogicznie jest temat na forum zagłosuj i zgarnij reputację czyli w przeciągu ostatnich tygodni  miałbyś powiedzmy te parę pkt reputacji, a masz 0 czyli będziesz pomagał rozwinąć sieć dopiero po otrzymaniu admina? 

Kończąc :

+steam 

+wiek 

-brak zaangażowania 

Ocena :

NEUTRALNA 

• Lubię to 1

Z góry powiem że nie daje +/- za pewne rzeczy gdyż:
♦wiek to tylko liczba i nie trzeba mieć wcale nie wiadomo ile lat by być ogarniętym
♣doświadczenia bo takie doświadczenie można spokojnie nabyć tutaj(pod warunkiem dobrego podania i akceptacji przez [email protected])
♥znajomości regulaminów itd to jest obowiązek więc no
Za steam masz +
Może i grasz kilka miesięcy a dokładnie to 2  ale ponad połowę take czasu przegrałeś w tym miesiącu. W dodatku raz potrafisz przegrać kilka h a raz tylko kilkanaście minut albo i wgl Cię nie ma. 
Dlatego nad tym powinieneś popracować, lepiej jest codziennie  pograć po tej 1h niż grać tak nieregularnie póki co -
Forum tragedia 4 miesiące tylko 1 post słabo -
Gdyby faktycznie zależało Ci na rozwoju to zacząłbyś to robić wcześniej to o czym chociażby wspomniał @PessoS albo składaj jakieś propozycje cokolwiek, wszak miałby reset i można było się wypowiedzieć na pewne tematy ty tego nie zrobiłeś, nie zainteresowałeś się tym, nie głosujesz więc powątpiewam w Twój wkład w rozwój -
Pomoc wiadomo zawsze się przyda ale najpierw należy zacząć od siebie. Pomóż sobie, zaangażuj się bardziej i za jakiś czas spróbuj ponownie. 
Jestem na NIE

Właściciel

uioiouiouio

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this