Recommended Posts

Imię: Mateusz
Nick z serwera: Matilusito
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Nie, jest to dla mnie nowość
SteamID: 155.133.37.93
Jak długo grasz na serwerze: prawie 2 lata
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Od kolegi
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Ponieważ gdy gram na serwerze czyli rano/wieczór nie ma adminów najczęściej w weekendy często chodzi o kulturę czy nawet o uszkodzone mikro. Nie raz ludzie bugują specjalnie pakę lub plantują na B jak jest only A. Mogę pomóc w dalszym rozwoju serwera

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

-wiek (wymagane 18 niby)

- brak steama 

+ staż jak i doświadczenie 

+ aktywny

+/- mikro nigdy cie nie słyszałem jak cos mówisz na mikrofonie ale moze nie było nam dane (tym bardziej ze jest teraz jakiś problem ze steam nie słyszy ns)

Co do twojego podania jestem neutralny. Nie spelniasz 2 wymagań (wiek,steam) chociaż nawet zdarza się ze 16 latek jest bardziej ogarnięty niż dorosły ;d a co do steam dla mnie to nie ma znaczenia nie widze różnicy pomiędzy steam a ns jedynie steam wiekszy kontakt z reszta administracji i graczami jeśli tez owego steama posiadają :) takze jestem neutralny bo tak jak mowiles brakuje czasami adminow

Powodzenia!

Edited by [2tap]MenoleM[2tap]
  • Lubię to 1

Wiek w dzisiejszych czasach to tylko liczba, która o niczym nie świadczy dlatego za to +
Niestety brak steam to u mnie duży minus -
@[2tap]MenoleM[2tap] Oprócz szybszego kontaktu, dla mnie osoba ze steam wzbudza większe zaufanie niż osoba z ns, ale to tylko moje prywatne zdanie. 
Mikro masz i to udowodniłeś nieraz to udowodniłeś, ale o tym później. +
Forum do nadrobienia więc tutaj -
Staż na serwerze jak i ilość przegranych godzin jak najbardziej na  +
I taką największym minusem jest liczba banów na mute za obrazę  itd. Chociaż są one sprzed roku to jednak są. Steam id zgadza się z Twoim, więcej nadal to na Tobie ciąży. Teraz może i być inaczej  ale -
Podsumowanie:
+ 3/6
- 3/6 
Z tego wychodzi neutral ale dla mnie minusy za te rzeczy mają większą wagę niż plusy. Dlatego też jestem na NIE

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

PLUSY: mikro, rozpoznawalność wśród graczy, godziny na serwie.                             NEUTRAL:steam, kultura,wiek                         MINUSY:forum                                     Na chwilę obecną jestem na NIE

Edited by DamianZRW
  • Lubię to 1

Sam Damian nie masz steama, a piszesz  "neutral steam". Co do adminów którzy tam grają to raczej nie ma takiego który nie przeklina. Jestem za daniem szansy dla tego chłopaka. Powodzenia ;) 

• Lubię to 3
  • Haha 1

20 minut temu, deadeye napisał:

Sam Damian nie masz steama, a piszesz  "neutral steam". Co do adminów którzy tam grają to raczej nie ma takiego który nie przeklina. Jestem za daniem szansy dla tego chłopaka. Powodzenia ;) 

Dlatego piszę NEUTRAL a nie minus... A kultura to nie tylko "przeklinanie" 

Edited by DamianZRW

Popraw forum 

Steam to nie wszystko i bez tego można być administratorem( ale nie zapominajmy że jest to wymagane )

nawet spora rozpoznawalność wśród graczy 

godziny na serwie są 

mikrofon też jest (dużo nawija jak stare radio ) :D 

moim zdaniem można dać szanse chłopakowi jak się nie sprawdzi dużo nie stracimy 😉

pozdrawiam Abdul :) 

• Lubię to 1

- kultura,

- steam,

+ godziny, 

na nie.

Pozdrawiam Jolanta.

Edited by Sucha Jola
  • Lubię to 1

-steam 

+ godziny 

+kulturka jest 

- mało siostra coś ostatnio gra😉

Chętnie Ci pomogę ogarnąć amx 

Raczej na TAK ale kup tego steama(ta to grosze kosztuje)

Święty ten Marcelek co nie przeklina 🤔🤔

• Lubię to 1
  • Haha 1

Największa maruda serwerowa :D

- brak steam

+ godziny 

+ rozpoznawalny przez graczy/administratorów

piszesz że często chodzi o kulturę a sam święty nie jesteś, ogólnie trzeba by zrobić mały porządek z adminami GO:MOD ponieważ dużo adminów chyba olewa sprawę i nie grają  w ogóle. Można dać szanse Mateuszowi ponieważ adminów nigdy dość i zawsze możemy Ci pomóc z amxx jeśli czegoś nie będziesz wiedział . Ode mnie TAK 

• Lubię to 1

-steam 

+ godziny 

+kulturka jest 

+wiek 

Raczej Tak mordeczko :D

• Lubię to 1

Ogarnięta osoba, da sie bardzo przyjemnie pogadać :D

Odnośnie KULTURY, hmm długo nie słyszałem żeby Mati jakoś brzydko sie wyrażał. 

Steam jak dla mnie jest tylko do kontaktu, bo gadanie ze ktoś gra dobrze i na ns w 80% przypadków to bzdury, po prostu każdy może nauczyć się ogarniać gierkę a ciężkie to nie jest. 

Podsumowując, jestem za daniem szansy ;) TAK

a i tak ps. Odnośnie tego steama. Jeżeli przychodzi gość na steam i wyzywa ludzi od tego, że są ns to jest to mega żałosne i śmieszne uważa się za lepszego bo co? To, że ktoś nie gra na steam nie oznacza że Go nie ma :D

To tak BTW było a teraz Miłego Dzionka/Nocy jak dotrwałeś XD

Strzała

W dniu 2.11.2019 o 16:47, DamianZRW napisał:

PLUSY: mikro, rozpoznawalność wśród graczy, godziny na serwie.                             NEUTRAL:steam, kultura,wiek                         MINUSY:forum                                     Na chwilę obecną jestem na NIE

Aneksik:Nie sprawiales ostatnio żadnych problemów, czyli kulturę wrzucę do plusa😃 zobaczymy co z CB bd. Jestem na Tak

• Lubię to 1

Jestem na tak

+ Mikro

+Godziny

+Kultura 

• Lubię to 1

kojarzysz mi się z serwerowym płaczkiem według, którego większość jest odpalona, w moim mniemaniu po otrzymaniu admina liczba bezpodstawnych banów wzrośnie ( bez obrazy oczywiście) 

na NIE 

• Lubię to 4

Właściciel

uioiouiouio

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.