MaxioR

GO MOD Reset 6.11.2019 masz propozycję co dodać?

Recommended Posts

Właściciel

Hej, 6.11.2019 chciałbym wykonać reset, mam kilka swoich propozycji lecz chciałbym poznać wasze.

Serdecznie zapraszam do aktywnego udziału.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Ja jak wcześniej mówiłem możliwość wystawienia skrzynek i kluczy na rynku :)

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Może te pytania raz czy dwa na mape o których pisałeś kiedyś hmm @MaxioR

No i nowe skórki jakieś, mogę poszukać troche jak chcesz 😜

Edited by papa

Właściciel

Tak skiny sie nowe pojawią, ale twoje propozycje też mile widziane.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Zmienić nagrody za misję misję bo śmieszne jest to że nagroda za rozbrojenie 5 razy bomby jest praktycznie taka sama jak zabicie 1500 osób lub 750 headshotow, dodać menu opisujące wszystkie nagrody z misji i aktualny postęp w misji w hud, usunąć zwykłego traina zostawić tylko train go. 

Dodanie rang od top1 do top3 jeśli jest to możliwe  w hud albo tabeli podczas gry 

Edited by PessoS
  • Kocham to 2

Ja jeszcze podsunę taki pomysł powrotu do awp_india .. Brakuje tej mapy jak jest mniej osób. Ustawić ochronę na początku rundy (5 sekund) żeby nie strzelali z respa i jechane na awki :) Oczywiście ostateczną decyzje podejmie @MaxioR i można jeszcze jakieś 2 mapki na dobrą rzeź np fy_snow i fy_pool_day oczywiście na próbę, jeśli się przyjmą to zostaną jeśli nie to śmietnik :) Pozdro 600 a nawet 700 :D

mysle ze opcja 3 potarcia kosa jesli jest 1vs1 tez bedzie ciekawa i wtedy wyskakuje czy przyjmuje wyzwanie czy nie :) awp india jak najbardziej jestem za dodaniem nawet od wiekszej ilosci osób jakies nowe nutki mozna dodac i moze dzwiek Lindy jesli trafi sie heda badz zabije z kosy takie bekowe (dziabnol mnie swinia )

Właściciel

Co wy na to aby dodać skiny z "skinami rękawiczek"

Przykładowo tekstura rękawiczek

uioiouiouio

Ja tak jak wcześniej pisałem czyli zostawić np po 3 modele do AK, m4 oraz awp z modelem 1.6 a resztę zasypac modelami z Go żeby podnieść wartość skinow z modelem 1.6😎

• Lubię to 2

Właściciel

Planowałem do końca października, ale potrzebuję jeszcze myślę 2 dni 😉

• Kocham to 1

Wyjebać jednego mirage bo aż szkoda słów ze gramy css_mirage i na koniec w vote jest mirage_go i gramy mirage_go. Takich sytuacji było juz wiele .. Zostawić jednego mirage i zamiast drugiego dodac inna mape !

Propozycja żeby zlikwidować 1 Mirka była w propozycjach przed poprzednim resetem i nie doszła do skutku.. Może tym razem? Jak coś jestem za. Co do map: assalut się nie sprawdził i bez sensu jest go ponownie dodawać, natomiast z India można spróbować. Mapa Office również Moim zdaniem jest zbędna ponieważ jest rzadko a jak już jest grana to szybko jest przez graczy zmieniana🙂

Edited by DamianZRW
  • Lubię to 1

Hej.Można podobny temat otworzyć w dziale DD2? 

Jeśli złamałem regulamin proszę usunąć i nałożyć mi warna

2 godziny temu, Cieslakk napisał:

Bitwa na kosy o strone ct albo tttct

Cieślak jak najbardziej podoba mi się ta propozycja aczkolwiek wydaje mi się że będzie zbędna patrząc na to ile rotacji graczy z drużyny TT do CT i na odwrót jest podczas 1 mapy ;E

Edited by papa

Zmiana czasu rozgrzewki do 35-40 sec by wystarczyła ewidentnie bo te 70 sec jest za dużo.

Nowe mapki :D 

de_cocaine - https://gamebanana.com/maps/206924

GO: Nuke - https://gamebanana.com/maps/198386 Można zamienić obecnego nuke i dodać mapę z cs go na testy.

GO: Inferno - https://gamebanana.com/maps/191533 Można dodać na testy.

GO: Dust II - https://gamebanana.com/maps/205346 Dodać na testy.

Przyjdzie mi jakaś propka do głowy to edytuje post :) 

@MaxioR

EDIT.

Zwiększ lekko drop euro po zabiciu itd i za mvp rundy przydało by się Więcej euro bo 0.10 to jest nic.

Można zrobić tak że pod koniec mapy plugin wyliczy kto zdobył najwięcej mvp i dostanie nagrodę w postaci euro.

"Najwięcej mvp podczas mapy zdobył bot i otrzymuję 3 euro".

Edited by deadeye
  • Lubię to 1