Fate

Rozwiązane Admin Nieudacznik BadBoy

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: f [4] t 3 ^
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: BadBoy[THC]
Data zdarzenia: 07.10.2019
Mapa: css_mirage
Opis sytuacji: Witam dostałem bana za "Spam" gdzie wciągu prawie całej mapy napisałem 3/4 Razy ,,micro +16" w różnych odstępach czasowych, nie był to spam, nie pisałem tego cały czas. Admin tez już niejednokrotnie wyrzucał mnie i inne osoby z serwera za byle co, nawet z

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Nie chce mi się nawet wypowiadać na ten temat bo szkoda słów .. Chłopie od upominania kogoś o mikro na pewno nie jesteś Ty, tylko jest od tego administracja .... Widzieli to AVE, Lucyfer i Witek i cała reszta która grała :)

uioiouiouio

uioiouiouio

uioiouiouio

• Haha 1

Haha jak to jest że teraz na serwerze każesz owym kolegom iść coś napisać tutaj? :)

Nie pogrążaj się chłopcze ... Nie wiem ile masz lat i co masz w głowie ale mam świadków adminów więc niech się wypowiedzą .. Nie pozdrawiam ;)

• Haha 2

No czekam z niecierpliwością, tylko szkoda że każdy z tych świadków to Twój znajomy i na serwerze każesz im wejść na forum i napisać coś od siebie haha, beka z Ciebie. Nie wiem ile płacisz za tego admina ale musi im się opłacać skoro wzięli kogoś takiego :)

Nikogo nie muszę prosić żeby wszedł coś napisać :) a to że to moi znajomi to już raczej nie Twoja w tym głowa :) Także na przyszłość takie pisanie do mnie mikro +16 tam i że po raz ostatni mówisz zachowaj sobie dla siebie :) Więcej nie będę tutaj dodawał ;)

Cieszę się, że dostałeś bana ale czego w tym poście oczekujesz ? Unmuta czy jak ? Temat wygląda na nieskończony, ba z tym 1 ss'am to nic nie zdziałasz, w folderze cstrike masz demko nagrywane z serwera wrzuć je i już. Takie zdania wyjęte  z kontekstu z jednej jak i z drugiej strony nie mają sensu 

Posted (edited)

@Llukaszenko kto ma wrzucić demko ???

Dodano 4 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

To nie jest jego pierwsza taka akcja.. Grałem z El Leon ostatnio i była taka sama sytuacja ..  Zawsze wolę sobie zrobić screen żeby był jako taki dowód. 

uioiouiouio

uioiouiouio

Dodano 5 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Także nie wiem co Ty chcesz ugrać takim pisaniem do mnie o mikro, ale jak masz jakiś problem sam ze sobą to są od tego specjaliści którzy mogą pomóc .

Edited by BadBoy[THC]

Fate szkoda że taki krótki ten ban,kiedyś gracze mi się skarżyli że wyzywales matki,coś w stylu "jebac wasze matki" masz szczęście że mnie wtedy nie było na serwerze bo byś nawet skargi  tu nie napisał,a co do bana od Badboya,chcesz rządzić?złóż podanie będziesz upominal,banowal itp.✌✌

• Lubię to 1
  • Haha 2

Właściciel

Za samą nazwę tematu zamykam ten żenujący temat!

Właściciel

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.