Sign in to follow this  
Mnish

ODRZUCONY Podanie na Admina

Recommended Posts

Imię: Wojciech
Nick z serwera: Mni$h
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:1:507949562
Jak długo grasz na serwerze: Mam przegrane 59 H
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Znalazłem na pewnej sieci reklamowej
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Ponieważ byłem już administratorem na rożnych sieciach i na żadnej mi się nie podobało i tutaj to inna sprawa na pewno zostanę na długi czas i postanowiłem , że jak będę tu grać to mógł bym zostać administratorem i pomoc w rozwoju
  1.  

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Skoro nie podobało ci się na innych serwerach to jaka mamy pewność że tu zostaniesz mamy uwierzyć na słowo niewiem jak inni ale mnie to nie przekonuje. A na forum też się nie udzielasz i godzin masz malutko. JESTEM NA NIE

Szczerze nie przekonuje mnie to jakoś i podpisuje się pod tym co napisał @ARGEN2
Pomoc w rozwoju ale czego? Serwera? Forum? Niekompletne mi się to podanie wydaje, jakby napisane na odwal się. I jak na Twój pierwszy post 
to podałeś niewiele informacji. Niby masz konto na forum od 2 miesięcy ale w tym czasie nawet się nie przywitałeś, nic zero aktywności . Bycie adminem to nie tylko siedzenie na serwerze ale także aktywne udzielanie się na forum, składanie swoich propozycji odnośnie serwera czy nawet takie głosowanie na serwer; Tak ogólnie aktywny udział w życiu serwera.  Kojarzę Cię z grania ale to jest dosłownie wszystko. To co napisałeś odbieram tak: Szukasz serwerów, grasz na nich, składasz podania, jak tylko coś Ci się nie spodoba to idziesz dalej, pomóc w rozwoju, to mogłeś zacząć wcześniej chociażby oddawać głos na GOMODA na którym tyle czasu już grasz, dopiero jak zostaniesz adminem to mógłbyś pomóc. Chciałbyś admina za czas spędzony na serwerze.
Podsumowanie:
Żeby nie było też tak czarno to większość z podstawowych wymagań spełniasz, więc za to PLUS , ale tak jak wspomniałem wyżej podanko na odwal się, zbyt mało informacji o sobie i to co o sobie napisałeś choć szczerze to nie świadczy o Tobie dobrze. 
Wynik: NIE

To jest moja obiektywna opinia, która powstała po przeczytaniu Twojego podania i przeanalizowaniu Twoich statystyk. Skoro chcesz tutaj zostać, to wykaż się troszkę, napisz lepsze podanie, zaangażuj się w życie serwera i forum. Pokaż, że to nie są tylko puste słowa i będzie git. 

• Lubię to 2

Właściciel

Ktos cos jeszcze ma do powiedzenia?

Właściciel

uioiouiouio

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this