Sign in to follow this  
Llukaszenko

DODANY Llukaszenko x2

Recommended Posts

Imię: Łukasz
SteamID: STEAM_0:0:146586961
Jak długo grasz w cs'a: 12-13 lat
Jak długo grasz na CsOne.Eu: już trochę czasu będzię
Dlaczego akurat Ty: Na forum jestem cały czas aktywny, i czasami niektóre sprawy leżą kilka godzin bez odzewu, czasami sam [email protected] musi się tym zajmować, dlatego też chcę pomóc. Jedna osoba ostatnio zrezygnowała niestety, dlatego też taka a nie inna moja decyzja. Jak wiadomo każda para rąk się przyda do pomocy. Mam w tym sporo doświadczenia i nie jest to dla mnie nic trudnego. Zajmowałem się tym przez dwa lata, i złapałem wiele ważnych osób. Liczę na pozytywnie rozpatrzenie podania.
Edited by Llukaszenko

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Łał 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this