Sign in to follow this  
Bop

ONLY DD2 Brak myślenia u admina.

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Policja ijo ijo
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Oralny Dzikus xD
Data zdarzenia: 09.09.2019r.
Mapa: DD2
Opis sytuacji: Poniżej.

Przeciwnik stał na midzie, paka była pod bs'em od strony CT. Prosiłem jednego z TT by mnie podsadził na galę, lecz na marne. Zobaczyłem, że galą biegnie mój teammate, więc chciałem mu podrzucić pakę. Niestety wpadła w takie miejsce, że nie dało się jej wyciągnąć. Po tym incydencie pobiegłem na długą ponieważ wiedziałem, że tam jest przeciwnik i chciałem go wybić, bo zostało mało czasu do końca rundy (Wiedziałem, że paka jest stracona). Wybiłem z powodzeniem. Moj TM wybił kolejnego z mid'a i wygraliśmy rundę. Admin wykazał się całkowitym brakiem profesjonalizmu.

[BAN]

Na demie na spokojnie akcja zaczyna się od 13:30, tylko nie rozumiem, dlaczego nie ma nagranego głosu.

Jako dodatek dołączam demo z hltv -> http://372271.node17.pukawka.pl/hltv_dd2-1909091449-de_dust2-1568033340-1568034540.zip

Bana dostałem o 15:01, więc akcja na tym demie rozpocznie się około 8-9 minuty.

REKLAMA

Zbiórka na reklamę serwera COD 401!

Cel zbiórki

• Odbudowanie dawnej pozycji serwera
  • Rozbudowanie społeczności CsOne.Eu

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się odbudować dawną pozycję serwera. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do Właściciela @MaxioR

Brak myslenia ;> duzo czasu bylo na to zebys mogl planowac, dodatkowo caly bs i okolice bylo czysto. Ct byl na b a ty pake przerzucasz na tt w takim miejscu gdzie sie buguje. Potem sam mowisz ze gramy bez paki xD

Do zamkniecia.

• Lubię to 1

Masz pakę to ją za plantuj sam i nie czekaj na kogoś z drużyny żeby jemu ją oddać proste i wtedy nie będziesz banowany za bugowanie  paki :) 

@ipoco Chodzi o to, że w piachu był ct, wychodząc na longa na 90% bym padł. Mogłem przekazać pakę, więc to zrobiłem gra drużynowa.