Sign in to follow this  
Bop

ONLY DD2 Małe zmiany?

Recommended Posts

Cześć. 

Jakiś czas temu postanowiłem zmienić sieć, ponieważ na poprzedniej okazali się idiotami, ale tutaj nie o tym. Chciałbym Wam zaproponować kilka zmian, które mogłyby, ale nie muszą (XD) wyjść na dobre. Tylko moje propozycje a coś o serwerach wiem.
1. Na serwerze zrobić Vipa oraz Svipa. Jest to dobre rozwiązanie dla graczy, którzy lubią więcej udogodnień. Oczywiście SVIP miałby więcej możliwości a co za tym idzie cena wyższa

2. Jeżeli by przeszło to co pisałem wyżej, do SVipa dobre rozwiązanie to DoubleJump.

3. Kolejną dość istotną zmianą było by dla SVipa dodać jakieś ciekawsze skiny do ak, m4, awp, kosy(?).

4. Macie już menu kupowania broni. A może by tak z tego zrezygnować i dodać Vipa dla graczy steam? Też dobra opcja, która by przyciągnęła wiarygodniejszych graczy oraz ilościowo było by ich więcej.

5. Kolejna sprawa walls.amxx, pisałem o tym tutaj [KLIK] , spróbował bym to nawet Wam załatwić, ale to już rozmowa z kimś wyższym by się przydała.

Na początek tyle, jak coś mi wpadnie do głowy to edytuje, lub dodam coś nowego.

REKLAMA

Zbiórka na reklamę serwera COD 401!

Cel zbiórki

• Odbudowanie dawnej pozycji serwera
  • Rozbudowanie społeczności CsOne.Eu

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się odbudować dawną pozycję serwera. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do Właściciela @MaxioR

To jakiś nowy ambitny gracz który przyszedł i zaczął wymyślać ? 

To nie jest 4fun, żeby dodawać takie rzeczy 

Wszyscy będą latać w powietrzu z tym double jump

Wyobraź sobie, że strzelasz w chłopa a on Ci odskakuje gdzies wysoko w powietrze. Dla graczy bez VIPA wkur**** się i nic więcej, a co dopiero dla graczy słabszych, którzy dopiero zaczynają - kosmos.. . 

Wielkie nie :)

Właściciel

Jedyne co przejdzie to ściany reszta odpada.