Recommended Posts

Witam. Zakupiłem nowy komputer i wszystko git 300 fps w cs go ale mam duży ping taki około 100 ms i nie da się grać gdyż mnie teleportuje. Ktoś coś? Na speedtest ping wynosi 35 ms.. 

REKLAMA

Zbiórka na reklamę serwera COD 401!

Cel zbiórki

• Odbudowanie dawnej pozycji serwera
  • Rozbudowanie społeczności CsOne.Eu

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się odbudować dawną pozycję serwera. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do Właściciela @MaxioR

Z czego internet ? Jaka lokalizacja? Wieś/Miasto(obrzeża, centrum)

Internet z plusa mieszkam na wsi ale internet jest dobry 40 mb/s pobierania i 35 mb/s wysyłania. 

A grałeś DM czy Mm jeśli mm to jest sporo prawdopodobieństwo że trafiłeś na serwer który jest bardzo daleko stąd duży ping. Najlepiej sprawdzić w innych grach, jak wygląda czy jest tak samo, to co testy pokazują to jedno a to co jest naprawdę to drugie. Sam ma z plusa i tak średnio jestem z tego zadowolony mimo że mieszkam w centrum dużego miasta. 

Przy podanych przez Ciebie parametrach internetu:

Wejdź w opcje "Ustawienia gry" i w linijce "Maks. akceptowalny ping" przesuń suwak w lewo aż pokaże się wartość "35" (możesz spróbować ustawić mniejszą wartość).

W linijce "Maks. akceptowalna przepustowość łącza" wybierz wartość "Nieograniczona".

@Ronin. Już to zrobiłem i pomimo wyświetlania małego pingu dalej są ścinki.

@Llukaszenko gralem MMA i grałem skrzydłowego i wszędzie to samo.. 

W innych grach ping jest mniejszy niż w csie nie wiem od czego to zależy 

Kolejną rzeczą miało być to co Ronin napisał, jak będziesz grał następnym razem mm'a czy skrzydłowego wpisz w konsoli status i zobacz na jakim serwerze grasz. 
W ostateczności --> https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=925979729
 https://gamebanana.com/tools/5684

Jest też szansa, że w godzinach których grasz jest duże natężenie sieci przez co twój net chodzi trochę gorzej. 
A jak nie to poszukaj po google, wiele osób ma/miało podobny problem, coś zmienić w ustawieniach gry, wyłączyć antywira/zaporę. Nadać priorytet dla cs go. Rozwiązań tego problemu jest naprawdę wiele, ale jak wiadomo każdy problem należy rozpatrywać indywidualnie, dlatego prócz naszych "rad" musisz też sam wypróbować porad z neta a nóż któraś zadziała.