KopereKK

DODANY Spróbuje jeszcze raz :>

Recommended Posts

Imię: Kacper
Nick z serwera: KopereK
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:0:194153388
Jak długo grasz na serwerze: Dokładnie nie pamietam, ale troche czasu juz pykam.
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Z Internetu
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Dlaczego akurat Ty: Witam. Składam podanie gdyż denerwują mnie dzieci gadające przez mikro, lub ludzie utrudniający gre. A zawsze nowy admin się przyda ;) Od czasu 1 podania chyba wszystko sie zmieniło, godziny nabite, stali gracze też już raczej mnie kojarzą. Pozdrawiam. ;)

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

Witam,

Wcześniej już pisałem, że Cię znam itp. Ostatnie podanie moim zdaniem zbyt szybko zamknięte, ale od tamtego czasu się trochę pozmieniało.

W pierszym podaniu napisałem Ci :

Cytat

* dobij te godziny, zobaczymy przynajmniej czy Ci faktycznie zależy i wtedy będę na TAK

Wymóg spełniony, poza tym:

*Aktywność na forum od długiego czasu

*Znajomość AMXX 

*Gracz komunikatywny 

Jednakże podtrzymuję wprowadzenie okresu próbnego na czas 1 miesiąca i zobaczymy co będzie dalej :)

Jestem na TAK

Powodzenia !

Edited by Zamasu
  • Kocham to 1

Widuje na serwerze, na forum się udziela, niekonfliktowy, mało aktywnych adminów więc jestem na TAK

• Kocham to 1

VIP

zdecydowanie gracz z tych co jak facet przyjął krytykę, wziął się i teraz jeden z bardziej pozytywnych graczy. zdecydowanie popieram tego ministranta

• Kocham to 1

Jestem na TAK! Grasz na sieci juz dłuzszy czas. Udzielasz sie na forum czesto jak i na serwerze mozna cię zawsze spotkac ;) Z kulturką czy ze steam problemu brak, Nie wiem jak z mikro, ale chyba tez bez problemowo :) 

• Kocham to 1

VIP

Skoro próbujesz jeszcze raz to naprawdę Ci zależy, obyś tylko nie zaprzestał gry po dostaniu admina :D

Można dać CI szansę, kłopotów z Tobą nie ma, ostatnio częściej Cie widzę, dalej nie będę przepisywał od moich przedmówców. Jestem na TAK :)

• Kocham to 1

Od ostatniego podania poprawił aktywność na serwerze jak i na forum.Niekonfliktowy, znajomość amx,jak i wiek na plus. Jestem na Tak.

• Kocham to 1

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.