MaxioR

GO MOD Propozycje | Nowości | Zmiany

Recommended Posts

Zrób moze ze za zdobycie medali jakies euro niech wpadnie,albo losowo klucz,skrzynia? 

• Lubię to 2

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Donator

dołączam się do @liebher może byś mógł ustawić np że złoty medal 3 euro srebny 2 i brązowy 1 =D

Nie wiem dlaczego, ale na niektórych mapach nie da się kupić tego defa. Dla przykładu na de_dust2 nie mogę kupić defuse i to nie tylko ja tak mam, a potem gdy była zmiana na de_westwood już mogę kupić... Czy mapy mogą mieć jakikolwiek z tym związek ? 😮 Tak czy siak na wiekszosci map nie da sie kupic 

To co Maxior, jakis konkrecik co do daty resetu? Kiedy sie mozna spodziewac ? Bo gra z mysla, ze za chwile bedzie reset demotywuje :D

Właściciel

Chciałem w tym tygodniu ale pewnie przeciąganie się to do przyszłego tygodnia bo jak wiecie lub nie zostałem właścicielem coda 401 i muszę go przygotować pod nasze standardy. 

Może tak jeszcze @MaxioR Dodać komendę /daj przez którą będzie można dawać graczom klucze, skrzynki i euro? Lepsze to niż bawić się aż ziomek z którym chcesz sie wymienić doda Cię do wymiany.

Gram od kilku dni na go modzie i zauwazylem 1 blad/bug (bynajmniej ja go mam) mianowicie przy wejsciu na serwer (na poczatku mapy/podczas rozgrzewnki) buguje sie wybieranie stron (ct/tt)

Klikajac szybko np 1 -TT buguje nam sie serwer (nie mozna nic zrobic) przez co zostajemy na spect i trzeba sie ponownie polaczyc z serwerem i kliknac 2 -CT zeby przejsc na strone CT.

Właściciel

Coda już mam przygotowanego, teraz tylko mniejsze zmiany, więc mogę się brać za przygotowanie go moda.

Dodano 2 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Mam pewną propozycję robimy tak:

• Skrzynia Bronze = skiny z słabym dropem
  • Skrzynia Silver = skiny z troszkę lepszym dropem
  • Skrzynia Gold = skiny z jeszcze lepszym dropem
  • Skrzynia Premium = top skiny, bardzo unikalna

Albo 

• Skrzynia AK
  • Skrzynia M4
  • Skrzynia itp .....

Co wolicie, na moje oko pierwsza propozycja jest dla gracza bardziej ciekawa.

Ta pierwsza opcja 

Obie są dobre , ale ta pierwsza faktycznie ciekawsza się wydaję można spróbować :):) 

pierwsza opcja lepsza,  mam jeszcze jedną propozycję  dotyczącą  skinów a chodzi o to że gracz bez vipa teraz nie widzi swojego skina ak grając w ct.  dało by rade żeby normalni gracze bez vipa też widzieli skiny ak w ct ?

Przecież widać  skina do ak, lol                                                                             

Opcja 1 zdecydowanie lepsza. Proponuję jeszcze raz aby dodać /przelew. Wyrówna to trochę grę na serwerze ;)

3 godziny temu, deadeye napisał:

Przecież widać  skina do ak, lol                                                                             

jak masz vipa i grasz w ct to widać skin do ak ale jak nie masz vipa to już nie widać

Pierwsza wydaje się być lepszą więc idąc głosem ludu jestem za 1 opcją 

@MaxioR i jak byś mógł dodaj na serwer podgląd skinów :)  

Opcja numer 1 wydaje się lepsza :)

Do tej rozgrzewki przydałoby się szybsze tempo. Mowa tu o podwójnym lub potrójnym skoku dla wszystkich. Tak samo te respienie tylko na respach to taki nudny standard, lepiej by było jakby respienie było losowe po całej mapie. 

#PIS

Proponował bym dodanie do misji h innych nagród niż 1klucz i 1 euro/może jakieś skrzynki. 

Dodanie całej listy nagród z misji w menu misji. 

Dodanie listy dropu że skrzynek. 

Zmniejszenie puli map typu dust bo czasem na vote są 3 dusty i jedna inna mapa. 😂

• Lubię to 1