Recommended Posts

Proponuje obniżenie slotów na serwerze, może i nawet o połowę. Oto dlaczego warto to zrobic:
- od miesiąca na serwerze nie grało więcej niż 16 osób(dane z gametrackera)
- mniejsza ilość slotów=mniejsza opłata za serwer a co za tym idzie można hajs dać w lepszą reklamę
- lepsza reklama=więcej graczy

Aczkolwiek wydaje mi się, że ciężko jest też nowych graczy zatrzymać na serwerze.
Przykład gra 10 osób z czego 8-9 to osoby grające na premkach(nie jest to nic złego a wręcz przeciwnie, pomaga utrzymać serwer) ale nawet mając dobry perk to ciężko jest zabić nie które premki. Można nawalać po 100+ a i tak gość siedzi w apteczce więc wpakowanie całego magazynka i tak go nie zabija.. 
Może zamiast na starcie dawać im staty na + może warto zamienić je na -. Np zamiast +30hp to -20hp czy coś w tym stylu.
Ewentualnie można by się pokusić o zmniejszenie max lvl do 201 albo do 101. 
To jest tylko moja opinia i nie każdy się z nią musi zgadzać, fajny serwer ale szkoda patrzeć jak niszczeje :(

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

hmm

sloty - można pomniejszyć

co do reklamy- przydałaby się 

premki jak dla mnie mogą zostać jak są np szyny ma np dolot a ja go czasem zabijam  na amadeuszu wiec no trzeba skila mieć xd

hm a co za pomniejszeniem coda - to bym dał zamiast 401 to 301 lub 201 bo przeważnie na 201-301 grają więcej ludzi 

Pozdrawiam :) 

Tez dobre, ale wiesz nie każdy ma takiego skila a nowych ludzi próżno szukać. Problem z codem bardzo często leży w balansie klas. Też go czasami zabijam na magiku :)

Tytus pisał, że serwer jest opłacony ( nie pamiętam na ile ) więc na razie nie trzeba zmniejszać slotów xd

24 minuty temu, deadeye napisał:

Tytus pisał, że serwer jest opłacony ( nie pamiętam na ile ) więc na razie nie trzeba zmniejszać slotów xd

Niby ta ale jaki sens jest opłacać serwer na 32 sloty, kiedy przez miesiąc próżno szukać połowy z tego, no ale cóż to tylko moje zdanie, że tak by było najrozsądniej a potem jak ludzie by przyszli wtedy można zwiększyć znowu.

VIP
Posted (edited)

Ej... serwer został opłacony jeszcze pół roku więc akurat nie ma sensu tego robić ( przynajmniej na ten moment)

Ewentualnie inwestycja w lepszą reklamę co też z pewnością będzie kosztować.

A może dodać tam losowego FreeVipa co mapę ? Taki dodatek :) 

No i ewentualnie zrobić CODA 301 zamiast 401

Pozdrówki :)

Edited by Zamasu