Recommended Posts

Imię: Kacper
Nick z serwera: KopereK
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:0:194153388
Jak długo grasz na serwerze: Dokładnie nie pamietam, ale troche czasu juz pykam.
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Od kolegi ;)
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Yes
Link do statystyk GT: https://www.gametracker.com/player/Koperek/193.33.176.87:27022/
Dlaczego akurat Ty: Denerwuje mnie to ze jak gram sobie na spokojnie, to znajdzie sie jakis troll albo pare trolli i puszczają cos przez mikro. Zapewne denerwuje to też innych graczy, dlatego chciałbym coś z tym zrobic. A myśle że jakas pomoc zawsze sie przyda. ;)

VIP

Witam,

Kojarzę gracza od dłuższego czasu. Wcześniej grał regularnie ale gdzieś znikł...

Kilkanaście dni temu znów wrócił do nas na serwer i zaczął grać na nowo, jednakże jeszcze czasowo nie kwalifikuje się do podania ( po GT widać ). Pomoc zawszę się przyda lecz musisz dobić godzinki a podanie może leżeć i czekać na opinię innych graczy/adminów.

*Konto napewno nie pod podanie bo już u nas jest od grudnia zeszłego roku, z kulturą również nie ma u niego problemów.

*Obsługa amxx jest mu znana skoro ma już doświadczenie

*Dostępny w różnych godzinach - widuję go często nawet późnymi porami

*Przez mikro gada

* dobij te godziny, zobaczymy przynajmniej czy Ci faktycznie zależy i wtedy będę na TAK

Ze względu na ostatnie wybryki nowych adminów po spełnieniu wymogów i akceptacji podania jestem za wprowadzeniem okresu próbnego na czas 1 miesiąca.

Aktualnie na NIE

Pozdrawiam.

• Lubię to 3

VIP

niby gracza kojarzę, coś tam gra ale kompletnie nie zapadający w pamięć, nie wyróżniający się. zgłoszeń na [email protected] też nie kojarzę.

niby jest, a jakby go nie było.

niestety jestem na NIE

• Lubię to 1
  • Haha 1

VIP

te, admin dd2 może jakieś minimalne zainteresowanie sprawą ?

• Lubię to 2

Czasami widuje Cie na serwerze, lecz jestes malo znany, nawet wsrod adminow. Pograj jeszcze troche, daj sie nam poznac, udzielaj sie, a na pewno  moje zdanie sie zmieni, jednakze teraz jestem na NIE.

• Lubię to 1

Neutral. Grasz, przerwa, grasz. Konsekwentnie byku, konsekwentnie. 

• Lubię to 1

VIP

Zamykam na prośbę autora.

• Lubię to 1

VIP

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.