Recommended Posts

Proponuje dodać na serwer (teraz, nie po następnym resecie) jakieś skiny do ak, m4, awp w modelach 1.6. Nie każdemu graczowi, zwłaszcza tym starszym, podoba się wielki na pół ekranu skin do ak, a o m4 to już nie wspominam. 

Druga propozycja, to dodanie /przelew spoko sprawa gdy będzie można przelewać kasę innemu graczowi, zwłaszcza vip -> gracz

No skiny z modelem 1.6 miały być co reset mniej więcej pół na pół miało być nie wiem co Maxior odjebał  w tym resecie że wszystkie z modelem cs go na pół monitora ;) a /przelew w sumie się przyda :)

Ja już wspominałem o tym w temacie który założył Maxior o resecie . Bardzo dużo graczy narzeka na skiny z modelami GO i wolą grać z modelami 1.6 . Więc najlepsza opcją będzie zrobić pół na pół, bo są też zwolennicy skinów z modelami GO .

teraz nikt nie gra ze skinami bo są prawie na pół ekranu lepsze są modele z 1.6 ... A z tym przelewem też dobry pomysł :) 

A nie dałoby się po prostu zrobić czegoś takiego jak /modele  ?  wtedy wyłączamy tą komendą sobie modele z GO i są modele z 1.6 ?  Oczywiście skiny wtedy też żeby się zmieniły z GO na 1.6 
Czy to po prostu za dużo będzie ważyć ?
Wtedy gracz ma do wyboru i będzie problem z głowy.
Lub druga wersja. Już bardziej skomplikowana...
W wyborze gdy ubieramy skina to tam dać opcje czy skin ma być z GO czy z 1.6 ( każdy skin żeby miał taką opcję )
Ale z tym pewnie będzie więcej zabawy.
Trzeba wziąć pod uwagę że wtedy skinów będzie 2 razy więcej niż teraz bo trzeba będzie wgrać z 1.6 taki sam skin jak z GO . 
Pozdrawiam

Dokładnie, 

Popieram wszystkich. Zmienić te modele jak najszybciej, bo M4 GO to jakieś gówno. Nie da się tego utrzymać w ręku, takie ciężkie. Maxior, działaj! 

Właściciel

To może ktoś ma jakieś propozycję?

No ja powyżej napisałem jak można to rozegrać. Tylko czy serwer da radę mieć skiny z 1.6 i CS GO i wybieramy jaki ma być model tego skin ( 1.6/GO) 
Pytanie tylko czy da się tak zrobić fizycznie. Czy serwer nie będzie za bardzo obciążony dużą ilością skinów itp 

DziubsoN  tak się nie da zrobić  bo to są  już inne modele,  ja jestem  za tym żeby wgrać te modele z cs 1.6  do m4 jak i do AK.  Jeszcze mam jedną propozycje żeby za euro można było sobie kupywać Vipa  np na jedną mape, ewentualnie na 3 dni.

To jeśli już dodajemy takie ogólne propozycje nie tylko skinów. To wypadałoby dodać możliwość kupienia defuse w CT za dolarki normalnie w sklepie, bo się nie da z tego co kojarzę. Jedynie jak kupujesz cały zestaw broni nabojów przez klawisz F1 to wtedy kupuje. Nie ukrywajmy nie wszyscy mają vipa i biegają z DEF.
To może takie coś:
Dropisz skina ze skrzynki np AWP Meduza i pisze czy ten skin dropnął w wersji 1.6 czy w wersji GO np: AWP Meduza GO albo AWP meduza 1.6
Skoro ludzie chcą i takie i takie skiny. A jak nie to po prostu dodać skiny tylko z 1.6 bo są faktycznie ładniejsze 

Jeśli nie da się zrobić skinów z GO i 1.6 jednocześnie to chyba lepszym rozwiązaniem będzie powrót do modelu 1.6, bo zdecydowanie większa ilość graczy jest za 1.6 niż za GO oczywiście jest tutaj mowa tylko o M4/AK i ewentualnie jeszcze AWP 

@BadBoy[THC] Ale awp w wersjach hd wyglądają w sumie fajnie. Nie są za duże i widać też na nich dosyć dokładnie szczegóły skinów. Co do reszty - zrobić po prostu tak jak było dawniej - parę skinów do m4 w wersji 1.6 (np. Chantico Fire i Icaruss Fell) I coś do ak (tutaj proponuje np anubisa albo empressa) I tak jak wspomniałem wyżej - awp może zostać takie jak jest.

Do M4 proponowałbym modele z 1.6 

- Chantico Fire

- Icarus Fell

- Golden Coil

- Lion

- Howl

Natomiast AK 47

- Frontside Misty

- Anubis

- Bloodsport

- Vulcan

- Red Dragon 

• Lubię to 1

Podpisuje się co do skinów  bo te aktualne są za duże i nie prestiżowo to wyglada ;) do tego proponował bym wgrać troszkę więcej map jak i AIM MAP jak i większych map bo zostały dodane tylko 2 fajnie by też było jeśli była by możliwość zdobycia na przykład za hs 0.05 E ostatnia sprawa to darmowy VIP co mapę powinien być losowany w ct i tt bo czasem po prostu się marnuje ktoś dostaje vipa a siedzi ciągle na spectah z mojej strony to wszystko Pozdrawiam i MILEGO FRAGOWANIA :) maniek :)