Recommended Posts

VIP
Posted (edited)

Witam.

Chodzi o to, że podczas rozgrzewki kille oraz deady są liczone do rankingu. Moim zdaniem rozgrzewka to rozgrzewka i nie powinna mieć wpływu na rank :)

Da radę to jakoś usunąć?

I kolejna sprawa tyczy się paki podczas rozgrzewki. Można ją również usunąć ? :)

Pozdrawiam.

Edited by Zamasu
  • Lubię to 2

Za duże problemy robisz, paka to paka nigdy się nie wliczała do rankingu jedynie do tabeli stat podczas mapy. Ja ja zawsze olewam niech tyka ;) A co do fragow z rozgrzewki niech sa naliczane to zawsze zmniejsza poziom w topce kto dobrze strzela to ma je na + a kto  nie to trudno ;)

VIP
Posted (edited)

@ipoco ale gdzie jest sens paki w rozgrzewce ? Na GOMODZIE została usunięta. Nie uda się u nas usunąć to trudno się mówi. Nic się przecież nie stanie.

Co do killi i deadow liczonych do rankingu to myślę, że rozgrzewka powinna być na zasadzie popykania sobie swobodnie przez ten czas tzn. na „rozruszenie się” :) 

Ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję że inni również się na ten temat wypowiedzą :)

PS: Nie robię żadnych problemów ;)

Edited by Zamasu
  • Lubię to 1

Ja jak już byłbym za dodaniem jeszcze M4 i aka do rozgrzewki ;D bo nie powiem te esmg i nie których recoil to jest nie możliwy w trafianiu z pol mapy głowy z uzika czy wiertarki xD Chyba ze zmienić na pistoletowke :D

Moze tylko awp ,ak i m4 . Czasem dostane noz i co mam zrobic . Ktos kto walczy o dobre miejsce w top , nawet taka rozgrzewka daje do 15 fragow !

Dobrze prawisz wukaTe.

Moim zdaniem fragi i deady z rozgrzewki nie powinny sie liczyc do rankingu. ;) 

Właściciel

Mała poprawka, paka na rozgrzewce zablokowana, ragi na rozgrzewce nie liczą się w rankingu.

• Lubię to 3

VIP

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.