TyTuS.

COD 401 COD 401 - TyTuS - pożegnanie

Recommended Posts

Witam a zarazem żegnam.

Na prawdę długo tu byłem, a jeszcze dłużej cod 401 prowadziłem, dużo serducha w niego włożyłem, dużo różnych ludzi poznałem, dużo się nauczyłem, to było dobre doświadczenie, 7lat?

ale wiadomo Co dobre kiedyś się kończy, zajawka już opadła chyba całkiem z braku czasu i nowych priorytetów w życiu, kończę już na pewno z bawieniem się w csa 1.6. Server został opłacony na 200dni+, kupione reklamy na kilkanaście dni. Jeśli @piwus151 wyrazi chęci na 'bawienie się' w cod 401, to zostanie właścicielem, czekam na jego decyzje. Liczę, że będzie istniał jeszcze długo.

Dzieki byczusie <urojona łza> 

• Smutny 11

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Donator

Szkoda, że odchodzi osoba z tak długim stażem tutaj.

Powodzenia w realizowaniu planów i dążeniu do celu. 💪💪

Trzymaj się. 🙈🙉🙊

Nie da sie opisać starty tak wartościowego gracz i członka tej sieci :/ mam nadzieje ze zmienisz plany i wezmiesz aby dłuższy urlop. Kazdy z nas ma mniej lub wiecej czasu, ale zawsze znajduje sie godzinke na gre itp ;) Powodzenia w zyciu prywatnym. 3maj sie i do zobaczenia ;) 

VIP

Szczerze osobiście nie wiem co napisać bo akurat po Tobie się tego nie spodziewałem :/ Ale każdy ma swoje cele w życiu.

Dzięki przede wszystkim za pomoc w niektórych sprawach.

3maj się :) i powodzenia.

Jestem w szoku po prostu :( ja wróciłem po wypadku a Ty nas opuszczasz wielka szkoda no ale cóż takie jest życie. Trzymaj się dobrze będę tęsknić ;) powodzenia w życiu :)

Powodzenia byczku i studia skończ 🤗

Szkoda, że odchodzisz, trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym :)

pjona

wcale nie będę tęsknić. 

Powodzenia!!!

Traktowałem Cię jak ojca (str pijany), na Twoim serwerze nauczyłem się grać w tę pixele, dziekóweczka za eleganckie momenty na serwerze, powodzonka w życiu trzymaj się byku

Czeno , ale lejesz wodę,  dla ciebie się liczy tylko rank w staty.

Pozdrowionka  i all the best TYTUS.

Narka:)