Recommended Posts

Witajcie 

Od pewnego czasu gracze pytają o reset serwera bo znudziło im się już grać tak z tymi skinami które (kupili lub wylosowali z case ) 

i od jakiegoś czasu mało jest ludzi na serwerze bo mówią że dopóki resetu nie będzie to oni nie będą grać bo im się nudzi 

weźcie się przyłóżcie zróbcie resety i wszystko będzie jak należy :) 

pozdrawiam. Abdul-Wisi-Mu-Lacha :D 

Neutralne podejscie do sprawy mam, @MaxioR ma wgląd przecież do serverów widzi co się dzieje.. zostawmy takie sprawy dla właściciela 

ps. nie ma mowy o skinach tylko o topke reset..

Jak reset to do zera wszystko jak komuś nie  pasuje tam -------> są kurwa drzwi !! :)

• Lubię to 1

Reset to  do zera żeby gracze mogli znów zbierać euro , kupować skiny itd a nie topka tylko ..Wtedy gracze nie będą mieli takiej frajdy z gry jak by tylko zabijali i euro zbierali ... a jak będzie reset zerowy to wtedy gracze by zbierali euro aby coś sobie kupić ( skina czy klucz lub case) i nabijali  sobie fragów  

Jasna sprawa, że jak reset to reset wszystkiego a nie tylko topki. Każdy będzie grał jak najwięcej żeby zdobyć skiny czy topke i uzbierać jak najwięcej euro. 

Tak jest rób reset wszystkiego,moze zrobic zeby skiny nie mogly sie powtarzac albo kantor np bron wymienic na euro? bo tych usp famasów to wpada bardzo duzo pozdro Witek$

Właściciel

Reset planuje zrobić w tym miesiącu.

Mam kilka gruntownych zmian lecz postaram się zrobić to w przyszłym tygodniu.

• Lubię to 1

Ja odnośnie tego resetu .. Mam taką małą propozycje wyłączenia PAKI na  rozgrzewce. Jest to trochę bez sensu podkładać pakę przy rozgrzewce, ale decyzję pozostawiam do [email protected]

• Lubię to 1

VIP
6 minut temu, BadBoy[THC] napisał:

Ja odnośnie tego resetu .. Mam taką małą propozycje wyłączenia PAKI na  rozgrzewce. Jest to trochę bez sensu podkładać pakę przy rozgrzewce, ale decyzję pozostawiam do [email protected]

Ja również jestem za usunięciem paki na obydwóch serwerach :)

Moim zdaniem to nie ma sensu.

• Lubię to 1