Sign in to follow this  

Recommended Posts

Posted (edited)
Twój nick podczas Gry: deadeye
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Pacia
Data zdarzenia: Sobota
Mapa: -
Screeny / Demko: https://host.csone.eu/files/desktop_5cf57fd159441.rar
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Zaczęło się od tego, że Klaudusia dodała temat z muzyką. Oceniłem tę muzykę 2/10 po czym pan żołnierzyk wbił z obroną swojej dziewczyny. Napisał, że jestem samobijaczem i rurkowcem. Dodałem komentarz 2x ryj, po jakimś czasie maxior usunął temat i znowu Myszkin na sb napisał, że po co komentujesz rurkowcu to mu napisałem, że mogę. Potem wkroczyła wielce Pani moderator za 2 złote z tesco i zapytała się jak tam na nowej sieci to jej napisałem, że chuj ją to obchodzi. Zapytała się, czy grzeczniej nie moge odpowiedziec to napisalem ze nie, daj mi warna. Dostałem 2 warny i blokade na chatbox perm. Kurwa gdzie tu sprawiedliwość? Gościu sam prowokował i dostał tylko ostrzeżenie, czy nawet nie dostał XD. Jestem gorszy bo co zmieniłem sieć i teraz tu wbijać nie mogę? Zluzuj majty tam paciaa bo jakie ty dajesz takie warny to jest poezja. Nie dziwię się, że tu nikt nie przychodzi jak takie kary są XD. Żałuję że traciłem czas na pomaganie w ubt. Na drugi raz nie przychodz @Zamasu zebym Ci pomagał bo tego nie zrobie.

Nie pozdrawiam.

Edited by deadeye
  • Lubię to 1
  • Haha 3

VIP

Też się wypowiem. 

Nie byłam uczestnikiem aczkolwiek później zweryfikowałam wszystko co się działo. 

Jak nie mam nic do Paci, to zaskoczeniem dla mnie było to, że deadeye dostał dwa warny + blok perm na sb. 

Na jakiej podstawie? 

Nie obraził nikogo, aż tak żeby musiały zostać wymierzone mu, aż takie konsekwencje. 

Wujek nie jest moim psiapsi, jest dla mnie tylko "ziomkiem" z forum i w sumie poza tą płaszczyzną nie utrzymujemy kontaktu. 

Drażni mnie też to w jaki sposób zostają uzupełnione wzory w temacie o blokadach. Skoro warunkiem jest wstawianie ssów, to wypada to robić. 

Jak był UBT to całkiem spoko człowiek z niego, bo prośby były na bieżąco rozwiązywane. Teraz jest Tfu, bo przeszedł na inna sieć i musi być traktowany na zaostrzonych warunkach. 

Serio? 

Omijajmy regulaminy i każde ramy, bo ktoś z kolorkiem może je interpretować inaczej niż użytkownik. 

Czy druga osoba sporu również została ukarana?

Pacia nie odbieraj tego jako atak wobec Twojej osoby, bo osobiście nic do Ciebie nie mam, no ale ta akcja mi się niestety nie podoba. 

• Lubię to 1

Właściciel

Syf = blok

• Lubię to 1

Właściciel

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

do forum:

Please login or register to see this link.   > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

Właściciel

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this